بیستم دیماه سالگرد شهادت امیر کبیر
۴۰ میلیارد تومان تجهیزات برای مراکز درمانی تامین اجتماعی گیلان خریداری شد

۴۰ میلیارد تومان تجهیزات برای مراکز درمانی تامین اجتماعی گیلان خریداری شد

هاتف‌خبر – در نشست خبری مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان، دکتر حسین ابراهیمی گفت: سال گذشته ۴۰ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی تامین اجتماعی استان گیلان خریداری و هزینه شده است.
به گزارش «هاتف‌خبر» از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان همزمان با «هفته‌ی پدافند غیرعامل» دکترحسین ابراهیمی در نشستی با دست‌اندرکاران رسانه‌های گروهی استان گیلان گزارشی از برنامه‌ها و اقدامات اجرا شده در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان ارائه نمود.
مهمترین موضوعاتی که دکتر ابراهیمی در این نشست عنوان کرد، کلنگ‌زنی ساخت درمانگاه تخصصی در محوطه‌ی «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت»، کلنگ‌زنی ساخت درمانگاه تخصصی لاهیجان، بازسازی کامل درمانگاه منجیل و بازسازی کامل درمانگاه فومن بود که تا پایان امسال انجام خواهد شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان همچنین گفت: با کسب مجوز راه‌اندازی آنژیوگرافی در «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت»، کلنگ ساختمان آن نیز در محوطه‌ی این بیمارستان در رشت تا پایان امسال به زمین زده خواهد شد.
دکتر ابراهیمی سپس ابراز امیدواری نمود که این مدیریت بتواند با خرید زمین در شهر صومعه‌سرا کلنگ ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در این شهر را نیز تا پایان امسال به زمین بزند.


وی در بخشی دیگر از صحبتهای خود گفت: دو هزار و ۱۰۰ پزشک و طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی در استان نزدیک به ۱۰۰ درصد نسخ الکترونیک ثبت می‌نمایند که در یکسال گذشته از ابتدای آذر ماه تا کنون نزدیک به ۹۷۰ میلیارد تومان نسخه‌ی الکترونیک به وسیله‌ی پزشکان و موسسات طرف قرارداد ثبت شده است که تا امروز ۹۱۰ میلیارد تومان نسخ رسیدگی شده و به طرفهای قرارداد پرداخت گردیده است.
دکتر حسین ابراهیمی سپس اظهار کرد: در سال گذشته حدود ۴۰ میلیارد تومان تجهیزات برای مراکز درمانی تامین اجتماعی استان خریداری شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
وی افزود: پروژه‌های عمرانی در «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت» شامل بازسازی کامل بخشهای NICUT، رختشورخانه و هتلینگ بخشهای این بیمارستان شروع شده و به اتمام خواهد رسید.

پاسخی بگذارید