کد خبر : 28091
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱

وزیر علوم از روابط عمومی دانشگاه گیلان قدردانی کرد

وزیر علوم از روابط عمومی دانشگاه گیلان قدردانی کرد

هاتف‌خبر – وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از روابط عمومی دانشگاه گیلان در پی دریافت دو مقام برتر در جشنواره‌ی روابط عمومیهای برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارکهای علم و فناوری کشور قدردانی و تجلیل کرد.

هاتف‌خبر – وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از روابط عمومی دانشگاه گیلان در پی دریافت دو مقام برتر در جشنواره‌ی روابط عمومیهای برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارکهای علم و فناوری کشور قدردانی و تجلیل کرد.
به گزارش رسیده به «هاتف‌خبر» روابط عمومی دانشگاه گیلان در جشنواره‌ی روابط عمومیهای برتر دانشگاه‌ه‌ها، مراکز پژوهشی و پارکهای علم و فناوری کشور، پس از بررسی بیش از پنجهزار اثر ارسالی به وسیله‌ی استادان برجسته‌ی علوم ارتباطات دانشگاه‌های بزرگ کشور، با کسب بیشترین امتیاز ارزشیابی داوران نسبت به آثار دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارکهای علم و فناوری، موفق به کسب دو مقام برتر این جشنواره در بخشهای تبلیغات، انتشارات و روابط عمومی الکترونیک شد که و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هم با اهدای لوح سپاس و تندیس جشنواره از این روابط عمومی تجلیل کرد.
به گزارش رسیده این جشنواره با هدف معرفی و تجلیل از روابط عمومیهای فعال، خلاق و اثرگذار، ترویج فرهنگ مصرف بهینه‌ی منابع در روابط عمومیها، توانمندسازی، ایجاد انگیزه برای رقابتی سالم و ارتقای جایگاه روابط عمومیها و با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاونان اداری مالی و مدیریت منابع و فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، مدیرکل حوزه‌ی وزارتی و مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارکهای علم و فناوری به صورت مجازی در تالار همایشهای شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار شده است.
دکتر منصور غلامی در این آیین برگزاری جشنواره‌ی روابط عمومیهای برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، پارکهای علم و فناوری و موسسات تابعه‌ی وزارت علوم را «اقدامی خوب و مناسب توصیف کرد» و خاطرنشان نمود: روابط عمومیها بازوی فعال دانشگاه‌ها هستند.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نقش همیشه تاثیرگذار روابط عمومیها را غیرقابل کتمان دانست و اذعان کرد: اثرگذاری روابط عمومیها به صورت فردی و جمعی قابل احصا و قابل انتظار است و یکی از وظایف مهم روابط عمومیها اطلاع‌ر‌سانی دستاودهای علمی و فناوری کشور است.


معاون اداری – مالی و مدیریت منابع وزارت علوم هم در این آیین با بیان اینکه روابط عمومی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی به نوعی عامل پیوند بین مردم و دیگر دستگاه‌های اجرایی با جامعه‌ی آموزش عالی، پژوهشگران، فناوران و اقتصاد دانش‌بنیان هستند، گفت: در حقیقت روابط عمومی دانشگاه‌ها، هسته‌ی مرکزی و اتا‌قهای فکر و تنها نهاد رسمی انعکاس دهنده دیدگاه‌ها و عملکرد آموزش عالی و تبیین‌کننده‌ی برنامه‌های متنوع دانشگاه است.
دکتر نظرپور با بیان اینکه در عصر حاضر، افکار عمومی جامعه به عنوان قدرت برتر محسوس و نامحسوس و حتی نامرئی جریانهای اجتماعی و فرهنگی هر جامعه محسوب می‌شوند، افزود: هدایت و کنترل افکار عمومی، خط مشی و راهبرد قوی در دانش روابط عمومی است.
شایان گفتن است در این جشنواره که بر مبنای ایجاد رقابتی برابر و رعایت عدالت در ارزیابی و داوری آثار براساس دستورالعملهای موجود در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که مبتنی بر طبقه‌بندی دانشگاه‌ها بود پس از ارزیابی تفکیکی عملکرد دو سال اخیر دانشگاه‌ها،مراکز پژوهشی و پارکهای علم و فناوری؛ روابط عمومی دانشگاه گیلان حائز مقام اول در بخش تبلیغات و انتشارات و مقام سوم در بخش روابط عمومی الکترونیک شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.