کد خبر : 15411
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰

سهم حق بیمه متقاضیان بیمه اختیاری ٢٧ درصد تعیین گردید

سهم حق بیمه متقاضیان بیمه اختیاری ٢٧ درصد تعیین گردید

هاتف‌خبر – به موجب بند ٣ جلسه مورخ ٩/١٠/٩٦ هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه ، ماده ٢ آئین نامه ادامه بیمه اختیاری اصلاح شد.

   هاتف‌خبر – به موجب بند ٣ جلسه مورخ ٩/١٠/٩٦ هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه ، ماده ٢ آئین نامه ادامه بیمه اختیاری اصلاح شد.

   به گزارش «هاتف‌خبر» از روابط عمومی اداره‌ی کل تامین اجتماعی استان گیلان، سهم حق بیمه‌ی متقاضیان ادامه‌ی بیمه به طور اختیاری برای استفاده از تعهدات موضوع قانون تامین اجتماعی بابت بازنشستگی، فوت و ازکارافتادگی و همچنین حمایتهای مربوطه مجموعاً ٢٧ درصد تعیین گردیده است.

   بر این اساس با توجه به اینکه از ابتدای سال ٩٧ نرخ پرداخت حق بیمه این گروه از متقاضیان به ٢٧ درصد تغییر می‌یابد تمامی بیمه‌شدگان مذکور به منظور امکان دریافت فیش پرداخت در ماه‌های آتی می‌بایست با مراجعه به شعب تامین اجتماعی نسبت به تنظیم قرارداد جدید اقدام نمایند.

   آن دسته از متقاضیانی که از تاریخ مصوبه نسبت به ارائه‌ی درخواست اقدام نموده‌اند اما تا ارسال نگارش مربوطه موفق به انعقاد قرارداد و یا صدور برگ پرداخت حق بیمه نگردیده‌اند از تاریخ ارسال نرم‌افزار به بعد می‌بایست انعقاد قرارداد و یا فیش پرداخت با رعایت سایر شرایط مقرر و نرخ پرداخت حق بیمه ٢٧ صورت پذیرد.

   بیمه‌شدگانی که دارای قرارداد فعال ادامه‌ی بیمه به طور اختیاری با نرخ پرداخت حق بیمه‌ی ٢٦ درصد بوده و نسبت به پیش پرداخت حق بیمه به صورت علی‌الحساب لغایت ۱۳۹۷/۳/۳۱ اقدام نموده‌اند از تاریخ آخرین دوره‌ی پرداخت حق بیمه، نرخ آنان به ٢٧ درصد تغییر می‌یابد.

   آن گروه از بیمه‌شدگانی که پیش از تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ دارای قرارداد فعال بوده و تا تاریخ ارسال نگارش برگ پرداخت حق بیمه دیماه ٩٦ به بعد خود را دریافت ننموده‌اند می‌بایست جهت دریافت فیش مزبور در مهلت مقرر به شعب تامین اجتماعی مراجعه نمایند.

   حق بیمه‌ی این گروه، در ماه‌های دی لغایت اسفند با نرخ ٢٦ درصد محاسبه و در سالجاری با مختومه گردیدن و انعقاد قرارداد جدید با نرخ حق بیمه ٢٧ درصد امکان ادامه بیمه‌پردازی میسر خواهد شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.