کد خبر : 14914
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵

دانش آموزان می توانند “سفیران‌ تامین اجتماعی” خانواده های گیلانی باشند

دانش آموزان می توانند “سفیران‌ تامین اجتماعی” خانواده های گیلانی باشند

هاتف خبر – نزدیک به ٤٠٠ دانش آموز گیلانی در قالب ١٦ برنامه ی بازدید جداگانه هفته ی گذشته از شعب مختلف اداره ی کل تامین اجتماعی استان بازدید نمودند.

   هاتف خبر – نزدیک به ٤٠٠ دانش آموز گیلانی در قالب ١٦ برنامه ی بازدید جداگانه هفته ی گذشته از شعب مختلف اداره ی کل تامین اجتماعی استان بازدید نمودند.
به گزارش “هاتف خبر” روابط عمومی اداره ی کل تامین اجتماعی استان گیلان اعلام کرد؛ با حضور مدیرکل تامین اجتماعی گیلان و همچنین رئیس سازمان دانش آموزی استان حدود٤٠ دانش آموز مقطع هفتم و هشتم دبیرستانهای رشت با هدف آشنایی با تعهدات و خدمات سازمان تامین اجتماعی از شعبه ی دو رشت بازدید نمودند.

   جمیل حق پرست در جمع شرکت کنندگان این برنامه ی فرهنگی – آموزشی با گرامیداشت یاد و خاطره ی دکتر اعتصامی معاون فقید فرهنگی – اجتماعی سازمان به عنوان مبتکر این طرح، اظهار نمود: این اقدام با هدف افزایش شناخت و آگاهی آینده سازان میهن با مبانی و مفاهیم بیمه های اجتماعی و خدمات و تعهدات سازمان شکل گرفته است.

   وی افزود: در‌ سال گذشته بیش از یکهزار دانش آموز در قالب ٤٠ برنامه ی بازدید در این فعالیت مشارکت کروند و در هفته ی که دومین دوره ی این طرح بوده بیش از ٤٠٠ دانش آموز در قالب ١٦ برنامه ی بازدید در شعب تامین اجتماعی با مقررات و قوانین و جایگاه این سازمان آشنا گردیده اند.

   جمیل حق پرست با بیان اینکه معتقدیم دانش آموزان با توجه به استعدادها و قدرت یادگیری می توانند ظرفیتی بالقوه باشند که به منزله ی سفیران تامین اجتماعی بین اعضای خانواده عمل کنند؛ افزود: علاوه بر ضرورت شناخت و آگاهی از این مجموعه که تلاش می نماییم در فرصت ایجاد شده برای شما فراهم نماییم انتظار داریم با انتقال این مفاهیم با دیگران در اشاعه و فرهنگسازی بیمه یی یاریگر ما باشید.

   مهندس قربانزاده ریاست سازمان دانش آموزی استان گیلان نیز در این بازدید با اشاره به نقش ارزنده ی تامین اجتماعی در کشور و زیر پوشش داشتن گستره یی بزرگ از افراد جامعه به وسیله ی این مجموعه ی تاثیرگذار  از همکاری خوب مسوولان مرتبط در اجرای این طرح با سازمان دانش آموزی قدردانی نمود و خاطر نشان کرد: این برنامه به صورت همزمان در همه ی استانها در حال اجرا است و ما عملکرد دیگر مناطق کشور را رصد می نماییم و افتخار داریم که عنوان کنیم گیلان تنها استانیبوده که مدیرکل تامین اجتماعی شخصاً در جمع دانش آموزان حاضر گردیده است.

   در ادامه ی این برنامه، با توزیع بسته های آموزشی – فرهنگی بین دانش آموزان، شرکت کنندگان با حضور در واحدهای مختلف با فرآیندهای کاری و انواع تعهدات و خدمات سازمان تامین اجتماعی آشنا گردیدند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.