کد خبر : 13657
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۸

از مدیران برتر دانشکده‌های دانشگاه گیلان تجلیل شد

از مدیران برتر دانشکده‌های  دانشگاه گیلان تجلیل شد

هاتف‌خبر – هفته‌ی گذشته نخستین نشست رئیس دانشگاه گیلان در دوره‌ی مدیریتی جدید با رؤسا، معاونان دانشکده‌ها و مدیران گروه‌های آموزشی با موضوع ارائه‌ی راهبردها، شنیدن پیشنهادها، انتقادها و دریافت ایده‌های نو برای اداره‌ی بهتر دانشگاه گیلان در «تالار حکمت» این دانشگاه برگزار شد.

   هاتف‌خبر – هفته‌ی گذشته نخستین نشست رئیس دانشگاه گیلان در دوره‌ی مدیریتی جدید با رؤسا، معاونان دانشکده‌ها و مدیران گروه‌های آموزشی با موضوع ارائه‌ی راهبردها، شنیدن پیشنهادها، انتقادها و دریافت ایده‌های نو برای اداره‌ی بهتر دانشگاه گیلان در «تالار حکمت» این دانشگاه برگزار شد.
دکتر احمد رضی در این نشست با اشاره به موفقیتهای دانشگاه گیلان در زمینه‌های مختلف در چهار سال گذشته خاطر نشان کرد: همه‌ی دانشگاهیان در رقم زدن توسعه و پویایی این دانشگاه سهیم بوده و هستند و من با قدردانی از یکایک دانشگاهیان، این موفقیتها را که مرهون همدلی همه‌ی اعضای خانواده‌ی بزرگ دانشگاه گیلان تبریک می‌گویم.
رئیس دانشگاه گیلان به دست آمدن موفقیتهای بین‌المللی این دانشگاه را در زمینه‌ی افزایش تعداد قراردهای منعقده‌ی دانشگاه با صنعت، افزایش مشارکت خبران و واقفان در توسعه‌ی فضای فیزیکی و … را مرهون مشارکت و تلاش وافر دانشگاهیان دانست و گفت: بی‌شک در کنار این موفقیتها نیاز به آسیب‌شناسی و رفع موانع موجود برای حرکت متوازن و رو به پیشرفت همه‌ی واحدها وجود دارد.
دکتر رضی در ادامه با اشاره به سند راهبردی و برنامه‌ی عملیاتی دانشگاه گیلان نیز تصریح کرد: سیاست دانشگاه در سالهای آینده بر مبنای حرکت متناسب با این برنامه‌های تدوین شده است که در این راستا ملاک عمل مبتی بر ارتقای شاخصهای کیفی و پرهیز از رشد کمی صرف است.
وی افزایش دانشجویان تحصیلات تکمیلی متناسب با شاخصهای کیفی، ۱۰ برابر شدن دانشجویان غیرایرانی در پنجسال اخیر، برنامه‌محوری و ترویج این گفتمان در دانشگاه گیلان را از جمله سیاستهای دانشگاه در دوره‌ی جدید مدیریتی دانست.
دکتر رضی همچنین تقویت نظارت و ارزیابی، لزوم نگاه اقتصادی در کار و تبدیل علم به ثروت، مدیریت هزینه‌ها و تاکید بر اجرای اقتصاد مقاومتی را از دیگر سیاستهای دانشگاه گیلان در سالهای آینده برشمرد.


رئیس دانشگاه گیلان از مدیران گروه‌های آموزشی نیز خواست که برای گروه خود برنامه‌ی راهبردی داشته باشند و عنوان کرد: گرفتن دانشجویان پست دکتری در گروه‌های آموزشی، تعریف سرفصلهای جدید، ایجاد رشته‌های بین رشته‌یی و … منوط به این است که هر عضو هیأت علمی دانشگاه با مطالعه و محور قرار دادن سند راهبردی و برنامه‌ی عملیاتی دانشگاه گیلان یک برنامه‌ی پنجساله داشته باشد.
در این نشست همچنین دکتر علی بانی مدیر روابط بین‌الملل و دکتر محمد دوستار مدیر برنامه، بودجه و تحول اداری به ترتیب در ارتباط با فعالیتهای بین‌المللی دانشگاه گیلان و تشریح برنامه‌ی راهبردی این دانشگاه سخن گفتند.
گفتنی است در پایان این نشست هم برخی از اعضای حاضر به بیان دیدگاه‌ها و نظرهای خود در زمینه‌های مختلف پرداختند و همچنین در این آیین بر اساس نظرسنجیهای انجام شده‌ی دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه گیلان، از مدیران برتر دانشگاهی تجلیل به عمل آمد.
در این نشست از دکتر احد صحراگرد به عنوان رئیس دانشکده‌ی برتر، دکتر علی صفایی به عنوان معاون آموزشی برتر بین دانشکده‌ها، دکتر رامین کوهی کمالی به عنوان معاون پژوهشی برتر بین دانشکده‌ها، دکتر علیرضا نیکویی مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی به عنوان مدیر گروه برتر، دکتر علی جمالی مدیر گروه سابق مهندسی مکانیک به عنوان مدیر گروه برتر، دکتر ایرج باقری مدیر گروه سابق مهندسی مکانیزاسیون به عنوان مدیر گروه برتر و دکتر رضا انصاری مدیر گروه شیمی به عنوان مدیر گروه برتر تجلیل و قدردانی شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.