کد خبر : 12451
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ - ۵:۲۷

دو هزار و ۸۴ موسسه‌ و مرکز درمانی طرف قرارداد مدیریت درمان گیلان کار خدمات‌رسانی به بیمه‌شدگان را انجام می‌دهند

دو هزار و ۸۴ موسسه‌ و مرکز درمانی طرف قرارداد مدیریت درمان گیلان کار خدمات‌رسانی به بیمه‌شدگان را انجام می‌دهند

هاتف‌خبر – دکتر محمدحسین شهدی‌ن›اد گفت: دو هزار و ۸۴ موسسه و مرکز درمانی مختلف طرف قرارداد با مدیریت درمان کار خدمات‌رسانی درمانی را به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی استان گیلان ارائه می‌دهند.

   هاتف‌خبر  – دکتر محمدحسین شهدی‌ن›اد گفت: دو هزار و ۸۴ موسسه و مرکز درمانی مختلف طرف قرارداد با مدیریت درمان کار خدمات‌رسانی درمانی را به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی استان گیلان ارائه می‌دهند.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان همچنین گفت: در ششماهه‌ی نخست امسال افزون بر ١٣٠ میلیارد تومان به موسسات و مراکز درمانی طرفهای قرارداد با دفتر اسنادپزشکی تامین اجتماعی استان گیلان پرداخت شده است.
دکتر شهدی‌نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان همچنین اظهار نمود: همکاران دفتر اسناد پزشکی تامین اجتماعی استان گیلان بیش از چهار میلیون نسخه طرفهای قرارداد را رسیگی و مبلغ ١٣٠ میلیارد تومان به مراکز درمانی طرف قرارداد بابت نسخ رسیدگی شده در ششماهه نخست سالجاری پرداخت نمودند.


مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان تعداد مراکز و موسسات درمانی طرف قرارداد با دفتر اسناد پزشکی استان را دو هزار و ٨٤ موسسه و مرکز درمانی بیان نمود و اضافه کرد: در ششماهه‌ی نخست امسال نزدیک به ٤٠ موسسه و مرکز درمانی قرارداد جدید با دفتر اسناد پزشکی منعقد نمودند.
دکتر محمدحسین شهدی‌نژاد همچنین تعداد بازرسیهای انجام شده از مراکز طرف قرارداد در نیمه‌ی نخست امسال را بیش از سه هزار و ٧٠٠ مورد اعلام نمود و اظهار کرد: در این مدت به تعدادی از مراکز طرف قرارداد به علت رعایت نکردن برخی از ضوابط و مقررات تذکر کتبی داده شده و با برخیها نیز فسخ قرارداد گردیده است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.