کد خبر : 11243
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۷:۲۸

فراخوان ثبت نام آزمون اعطای پروانه‌ی تاسیس کارگزاری رسمی تامین اجتماعی گیلان منتشر شد

فراخوان ثبت نام آزمون اعطای پروانه‌ی تاسیس کارگزاری رسمی تامین اجتماعی گیلان منتشر شد

هاتف نیوز – اداره‌ی کل تامین اجتماعی استان گیلان ثبت نام و آزمون اعطای پروانه‌ی تاسیس پنج کارگزاری رسمی جدید در شهرهای لنگرود، رودسر، بندرآستارا، تالش و صومعه‌سرا را در دستور کار قرار داده است.

   هاتف نیوز – اداره‌ی کل تامین اجتماعی استان گیلان ثبت نام و آزمون اعطای پروانه‌ی تاسیس پنج کارگزاری رسمی جدید در شهرهای لنگرود، رودسر، بندرآستارا، تالش و صومعه‌سرا را در دستور کار قرار داده است.
بر پایه‌ی این گزارش سازمان تأمین اجتماعی با استعانت از خداوند متعال و در راستای اجرای برنامه‌های سازمان دائر بر برونسپاری خدمات سازمانی با راهبرد سهولت دسترسی مخاطبین به خدمات سازمان و توسعه کیفیت نحوه خدمت رسانی به شرکای اجتماعی (بیمه شدگان ، کارفرمایان و مستمری بگیران)در نظر دارد بر اساس مصوبه شماره ٥٤٨/٩٦/١١٠٠ مورخ ١٨/٠٢/١٣٩٦ هیات مدیره محترم، نسبت به ایجاد و تاسیس ٧٦ کارگزاری جدید از بین متقاضیان واجد شرایط و پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی مبادرت نماید. لذا از کلیه متقاضیان حائز شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. در این خصوص متقاضیان می توانند پس از تعیین محل جغرافیایی ایجاد کارگزاری در محدوده شعب پیوست (فقط یک محل) مدارک و فرم درخواست (نمونه فرم پیوست می باشد) تکمیل شده را به ادارات کل تأمین اجتماعی استان ذیربط تحویل و رسید اخذ نمایند.
شرایط عمومی متقاضیان:
١. داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
٢. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
٣. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
٤. انجام خدمت دوره ضرورت یا داشتن معافیت دائم (ویژه آقایان).
٥. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام وظایف محوله و عدم اشتهار به فساد اخلاقی و مالی.
٦. عدم سابقه محکومیت کیفری مؤثر(ارائه گواهی مذکور پس از موفقیت در آزمون کتبی الزامی می باشد).
٧. عدم اشتغال در مؤسسات دولتی و غیر دولتی.
٨. عدم اعتیاد به مواد مخدر(ارائه گواهی مذکور پس از موفقیت در آزمون کتبی می باشد).
تذکر ١: شغل دارنده پروانه تاسیس کارگزاری رسمی صرفاً فعالیت در زمینه امور واگذار شده از سوی سازمان تأمین اجتماعی بوده و متقاضی می بایستی در حین عقد قرارداد با سازمان فاقد هر گونه شغل تمام وقت و پاره وقت باشد. در غیر اینصورت درهر مرحله از فعالیت، جواز کارگزار لغو خواهد شد.
تذکر ٢: دارنده پروانه فعالیت کارگزاری تأمین اجتماعی در زمان عقد قرارداد متعهد می گردد تمامی ضوابط و مقررات ابلاغی سازمان (در گذشته و آینده) و نیز استانداردهای ابلاغی را پیاده سازی و اجرا نماید.
شرایط اختصاصی متقاضیان:
١. داشتن حداقل ٢٧ سال سن و حداکثر٦٠ سال تمام. (ملاک سن تا آخرین روز مهلت تحویل مدارک ثبت نام می‌باشد.)
٢. دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری.
٣. توانایی و استطاعت مالی به منظور ابتیاع یا اجاره ملک مناسب با کاربری اداری/ تجاری ، تأمین تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز و همچنین بکارگیری یک نفر مسلط به سامانه های رایانه ای (سخت افزار و نرم افزار) مطابق نرم ها و استانداردهای سازمان.
تبصره ١: در شرایط مساوی و همسان آندسته از متقاضیان کارگزاری که بازنشسته سازمان می باشند نسبت به سایر متقاضیان در اولویت قرار دارند.
تبصره٢: خانواده های محترم شهداء، جانبازان و ایثارگران جنگ تحمیلی در شرایط مساوی نسبت به سایر متقاضیان در اولویت
می باشند. (ارائه گواهی مذکور پس از موفقیت در آزمون کتبی می باشد)
تبصره ٣: سپردن تضمین و یا وثیقه ملکی بنام سازمان تأمین اجتماعی بر اساس میزان و شرائط اعلامی از سوی سازمان در هنگام عقد قرارداد الزامی است.
تبصره٤: متقاضیان می‌بایست پس از دریافت مجوز نسبت به ثبت شخصیت حقوقی حسب ضوابط و مقررات اعلامی از سوی ستاد مرکزی سازمان تأمین اجتماعی اقدام نمایند.
نحوه ثبت نام:
ثبت نام متقاضیان واجد شرایط صرفاً بصورت حضور شخص متقاضی و از طریق مراجعه به ادارات کل تأمین اجتماعی استان ذیربط به نحوه ذیل انجام می شود:
متقاضیان ملزم هستند فرم ثبت نام تکمیل شده خود را بهمراه سایر مدارک مشروحه ذیل از تاریخ٠١/٠٧/١٣٩٦ لغایت ٠٦/٠٧/١٣٩٦ از ساعت ٨ صبح لغایت ١٦ راساً به ادارات کل تأمین اجتماعی استان ارائه و پس از ثبت در دبیرخانه رسید دریافت نمایند. بدیهی است به درخواستهای واصله قبل از آغاز فراخوان و بعد از انقضای تاریخ مذکور یا درخواستهائی که مدارک آنها ناقص باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
هزینه ثبت نام:
داوطلبان می بایست مبلغ ٥٠٠,٠٠٠ ریال (پانصد هزار ریال) را به عنوان هزینه های آزمون به حساب کوتاه مدت الکترونیک به شماره ١٧٥١٦٢١١٢٣ نزد بانک ملت شعبه خوش شمالی (کد ٦٧٤٢١) به نام سازمان تامین اجتماعی واریز نمایند.
توجه : هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
تذکر مهم :
کلیه متقاضیان محترم در صورت لزوم برای کسب اطلاعات بیشتر و افزایش آگاهی در رابطه با شرح وظائف ،‌ تکالیف،‌خدمات قابل واگذاری و … می‌توانند در مهلت معین منحصراً‌ به اداره کل استان مربوطه مراجعه نمایند. تقاضا میشود از هرگونه مراجعه حضوری به سایر واحدهای سازمان و تماس غیرحضوری با ستاد مرکزی تأمین اجتماعی و یا سایر واحدهای سازمانی استان اکیداً خودداری نمایند.

مدارک مورد نیاز ثبت نام:
– تکمیل فرم ثبت نام متقاضیان منضم به ١ قطعه عکس الصاق شده بر آن.
– چهار قطعه عکس ٤×٣ جدید با درج مشخصات متقاضی در پشت آن.
– ارائه اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه.
– ارائه اصل و تصویر کارت ملی.
– ارائه اصل و تصویر کامل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم کامپیوتری (ویژه آقایان).
– ارائه اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی.
– ارائه اصل و تصویر حکم بازنشستگی همکار سازمانی.
– ارائه اصل رسید فیش واریزی هزینه ثبت نام.
– ارائه فرم تعهدنامه تکمیل شده توسط متقاضی.
زمان و محل توزیع کارت :
آزمون در روز پنجشنبه ٢٠/٠٧/١٣٩٦ راس ساعت ٨ صبح برگزار و توزیع کارت ورود به جلسه در ایام ١٨/٠٧/١٣٩٦ و ١٩/٠٧/١٣٩٦ راس ساعت ٨ صبح لغایت ١٦ در محل ادارات کل تأمین اجتماعی استان مربوطه صورت خواهد پذیرفت. ضمناً محل دقیق برگزاری و نحوه حضور داوطلبین در آزمون در زمان توزیع کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
تذکر : شرکت متقاضیان در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی به منزله پذیرفته شدن نهایی تلقی نگردیده و چنانچه در هر یک از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب مشخص گردد، داوطلب به اشتباه یا به عمد مستندات و اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده، از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور و اعطای مجوز، پروانه تاسیس کارگزاری مزبور لغو و بلا اثر گردیده و متناسب با خسارات وارده به سازمان اعاده حقوق مالی و غیرمالی خواهد شد.
مواد آزمون:
آزمون کتبی در دو بخش عمومی و تخصصی صورت خواهد پذیرفت:
الف ) آزمون عمومی شامل:
١- زبان و ادبیات فارسی ٢- زبان انگلیسی عمومی ٣- ریاضی و آمار مقدماتی ٤- آشنایی با کامپیوتر ٥- اطلاعات عمومی
٦- معارف اسلامی
ب) آزمون تخصصی شامل :
١-آشنایی با کلیات سازمان تأمین اجتماعی ٢- آشنایی با کلیات کارگزاریهای رسمی سازمان تأمین اجتماعی ٣-آشنایی با ضوابط و مقررات درآمد حق بیمه سازمان تأمین اجتماعی ٤- آشنایی با ضوابط و مقررات نامنویسی و حسابهای انفرادی سازمان تأمین اجتماعی ٥- آشنایی با ضوابط و مقررات امور فنی بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی ٦- آشنایی با ضوابط و مقررات امور فنی مستمریها سازمان تأمین اجتماعی ٧- آشنایی با درمان غیر مستقیم سازمان تأمین اجتماعی ٨- آشنایی با قانون مالیاتهای مستقیم ٩-آشنایی با قانون کار
تبصره: ضریب اختصاص داده شده به سوالات تخصصی «٢» و سوالات عمومی «١» می باشد.
یاد آور می شود که در ایام ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام و پذیرش متقاضیان تاسیس کارگزاری، جزوات و منابع تخصصی آزمون در اختیار داوطلبین قرار خواهد گرفت.(لوح فشرده و بارگذاری در سایت رسمی سازمان به نشانی: www.tamin.ir)
مصاحبه تخصصی:
برگزاری مصاحبه تخصصی به میزان ٢ برابر ظرفیت مورد نیاز بر اساس اولویت مکتسبه به تفکیک محل جغرافیای مورد تقاضا صورت خواهد پذیرفت و نتایج پذیرفته شدگان متعاقباً به نحو مقتضی اعلام خواهد شد.
تذکر: بدیهی است دعوت از اولویتهای برتر آزمون کتبی به منزله پذیرفته شدن نهایی تلقی نگردیده و میانگین مجموع امتیاز آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی ملاک عمل خواهد بود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.