کد خبر : 7610
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱

تکمیل تصفیه‌خانه‌های شرکهای صنعتی گیلان مورد تاکید قرار گرفت

تکمیل تصفیه‌خانه‌های شرکهای صنعتی گیلان مورد تاکید قرار گرفت

هاتف نیوز– تامین و تکمیل زیر ساختها لازم و همچنین تكميل تصفيه‌خانه‌های فضلاب خروجی شهرکها و نواحی صنعتی استان گیلان مورد تاکید قرار گرفت. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان در این زمینه گفت: وجود تصفیه‌خانه‌های فاضلاب در شهرکها و نواحی صنعتی می‌تواند در زمینه‌ی آبگردانی و استفاده‌ی دوباره از آب نقشی مهم و حیاتی

هاتف نیوز– تامین و تکمیل زیر ساختها لازم و همچنین تكميل تصفيه‌خانه‌های فضلاب خروجی شهرکها و نواحی صنعتی استان گیلان مورد تاکید قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان در این زمینه گفت: وجود تصفیه‌خانه‌های فاضلاب در شهرکها و نواحی صنعتی می‌تواند در زمینه‌ی آبگردانی و استفاده‌ی دوباره از آب نقشی مهم و حیاتی داشته باشد.
بر پایه‌ی گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان در نشستی ویژه که به منظور پیگیری اجرای ماده‌ی 81 قانون الحاقی برخی مواد به قانون تنظیم‌بخشی از مقررات مالی دولت در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان برگزار شد، راهکارهای تامین و تکمیل زیرساختها و تصفيه‌خانه‌های فاضلاب شهرکها و نواحی صنعتی استان گیلان مورد بحث، بررسی و تاکید قرار گرفت.
در این نشست که با حضور فرمانداران شهرستانهای رشت، لاهیجان، رضوانشهر، لنگرود، رودسر و فومن و همچنین دکتر محمدعلی محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان برگزار شد، مهندس طهمورث لاهوتی اشکوری مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان در سخنرانی با تبیین اعتبارات این شرکت در زمینه‌ی احداث و تکمیل تصفیه‌خانه‌های فاضلاب شهرکهای صنعتی شهرستانهای مختلف استان خواستار تامین منابع مالی مورد نیاز و همچنین تسریع در روند اجرایی عملیات این تصفیه‌خانه‌ها شد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت: وجود تصفیه‌خانه‌های فاضلاب در شهرکها و نواحی صنعتی می‌تواند در زمینه‌ی آبگردانی و استفاده‌ی دوباره از آب نقشی مهم داشته باشد.
در این نشست همچنین مقرر گردید شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان با در نظرگرفتن معیارهای اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی نسبت به اولویت‌بندی احداث و تکمیل تصفیه‌خانه‌ی فاضلاب شهرکهای صنعتی شهرستانهای مختلف استان اقدام کند و فرمانداران هر شهرستان هم در زمینه‌ی تامین مالی اجرای پروژه‌های یادشده همکاری لازم را با شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان بنماید.
گفتنی است در نشست یاد شده میزان اعتبار برای تامین برق شهرکها و نواحی صنعتی استان گیلان 105 میلیارد ریال، بودجه و اعتبار لازم برای تامین آنها 15 میلیارد ریال، بودجه و اعتبار لازم برای تامین گاز شهرکها و نواحی صنعتی استان 37 میلیارد ریال و بودجه و اعتبار لازم برای تامین مخابرات 36 میلیارد ریال برآورد و اعلام شده است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.