کد خبر : 5527
تاریخ انتشار : جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۵

ساختمانی که برای ارائه‌ی خدمت به صنعتگران ساخته می‌شود

ساختمانی که برای ارائه‌ی خدمت به صنعتگران ساخته می‌شود

هاتف‌نیوز – مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان با اشاره به اینکه ساختمانی برای ارائه‌ی خدمت رایگان به واحدهای صنعتی استان در حال ساخت است گفت: هدف اصلی «ساختمان آیتی» افزایش ثروت در جامعه است.

    هاتف‌نیوز – مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان با اشاره به اینکه ساختمانی برای ارائه‌ی خدمت رایگان به واحدهای صنعتی استان در حال ساخت است گفت: هدف اصلی «ساختمان آیتی» افزایش ثروت در جامعه است.
بر پایه‌ی گزارش «هاتف‌نیوز» به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان، مهندس طهمورث لاهوتی اشکوری در بازدید از ساختمان کسب و کار(آیتی) شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت: این ساختمان به منظور ارائه‌ی خدمات رایگان به واحدهای صنعتی در حال ساخت است و به وسیله متخصصان و مشاوران حرفه‌یی مدیریت می‌شود که هدف اصلی آن افزایش ثروت در جامعه از طریق ارتقای سطح فرهنگ نوآوری و رقابت سازنده بین شرکتهای فعال ساختمانی و موسسه‌های متکی بر علم و دانش است.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان درباره‌ی اینکه چه اقداماتی در این ساختمان صورت می‌گیرد بیان کرد: کمک به ارتقای دانش فنی واحدهای فناوری به منظور رقابت در عرصه‌ی جهانی، ایجاد فضای مناسب فعالیت علمی و مهندسی برای جذب دانشمندان و متخصصان داخل و خارج از کشور، ایجاد بستر مناسب برای فعالیت واحدهای تحقیق و توسعه در شهرک و کمک به ایجاد بنگاههای اقتصادی جدید از جمله اقداماتی است که در این ساختمان صورت می‌پذیرد.
مهندس طهمورث لاهوتی اشکوری در باره‌ی ویژگیهای ساختمان کسب و کار توضیح داد: قابلیت دسترسی ساده به آن به صورت فیزیکی و مجازی، دارا بودن ساختار ستادی کوچک اما توانمند و مدیریت با تجربه در راهبری امور فناوری، دارا بودن توان تدارک امکانات و خدمات با ارزش افزوده فراوان و همچنین گرایش به خودگردانی در نگهداری مجموعه و پشتیبانی دولت در راهبری نرم‌افزاری از جمله ویژگیهای این ساختمان است.18
رئیس هیات مدیره‌ی شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان در باره‌ی میزان پوشش عملیاتی این طرح گفت : پوشش عملیاتی این طرح، فعالیت در نواحی بسیار نزدیک به محل استقرار آن یعنی نواحی است که منابع خود را از آنها تامین می‌کند اما به هر صورت می‌تواند خدماتی را به خارج از این نواحی نیز ارائه دهد.
وی در ادامه بیان نمود: صنایع کوچک و متوسط بیش از گذشته به عنوان محرک اصلی برای توسعه محسوب شده و منبع اصلی اشتغال هستند.
مهندس لاهوتی گفت: نوآوری در همه‌ی زمینه‌ها تنها راه حل پیش روی هر فرد برای پیدا کردن بازار فروش بزرگتر و وسعت بخشیدن به دیدگاهش برای عمل و افزایش رقابت است، بنا بر این چنین مراکزی با ایجاد ساختارهایی از پیش تعیین شده که با گذشت زمان به دست آمده‌اند، وظیفه‌ی به اشتراک گذاشتن اطلاعات، ارزیابی سیستمها و انتقال تجارب به واحدهای نوپا را بر عهده دارند.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان در پایان بیان نمود: تبدیل شدن به یک کانون بین‌المللی کسب و کار از اهداف کلیدی ساخت این ساختمان است، از این رو هدف ما، تقویت زیربنای صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در داخل کشور و ایجاد روابط استراتژیک با شركتهای خارجی، است.
گفتنی است این ساختمان در فضایی افزون بر چهار هزار مترمربع و با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 2 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.