کد خبر : 3756
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۷

راهکار مهندس کاظمي برای برون رفت از چالشهاي شهرداري رشت چیست؟

راهکار مهندس کاظمي برای برون رفت از چالشهاي شهرداري رشت چیست؟

هاتف‌نیوز – مهندس مسعود کاظمي که به عنوان یکی از کاندیداهای تصدي پست شهرداري رشت سخن می‌گفت با ارائه‌ی رزومه‌یي از سوابق فعاليتهايش گفت: برنامه‌هاي عملياتي بنده در سه محور کوتاه مدت، ميان مدت و راهبردي درازمدت تدوين شده است.

    هاتف‌نیوز – مهندس مسعود کاظمي که به عنوان یکی از کاندیداهای تصدي پست شهرداري رشت سخن می‌گفت با ارائه‌ی رزومه‌یي از سوابق فعاليتهايش گفت: برنامه‌هاي عملياتي بنده در سه محور کوتاه مدت، ميان مدت و راهبردي درازمدت تدوين شده است.
وي با اشاره به وضعيت بودجه و درآمد شهرداري تاکيد کرد: شهرداري در حال حاضر به درآمد پايدار نيازمند نيست بلکه به يک عزم پايدار نیاز دارد.
وی در بخشی ديگر از سخنان خود ابراز کرد: در حال حاضر مطالبات شهرداري بسيار سنگين شده و راهکار بنده برای خروج از این بحران، برون سپاري مطالبات به بخش خصوصي براي دريافت آن و برون سپاري صدرو پروانه‌ی ساختماني براي خروج از وضعيت رکود از برنامه‌هاي بنده است.
مهندس مسعود کاظمي استفاده از اعتماد شهروندان در مشارکت آنها برای اداره‌ی شهر و استفاده از سرمايه‌هاي بخش خصوصي را نيز يادآور شد و گفت: پروژه‌هايي در شهر داريم که مي‌توانيم در سطح استاني و ملي اعتبار آن را پادار نماييم.
وی برگردانیدن اعتماد مردم نسبت به شهرداري، پيگيري در حل مشکلات رودخانه‌هاي رشت و تبديل آن به يک فرصت گردشگري، کددار نمودن پروژه‌هاي عمراني در کميته‌ی برنامه‌ريزي شهر رشت و استان گیلان، استفاده از مشارکت شهروندان، تبديل شهر رشت به شهر امن براي سرمايه‌گذاري، ايجاد هماهنگي لازم بين اعضاي شورا و شهرداري، پيگيري در انجام نهضت آسفالت و تکميل پروزه‌ی روان آبهاي سطحي و … را از برنامه‌هايي خود اعلام کرد.
وی در ادامه ساماندهي وضعيت ميادين ميوه و تربار و ارائه‌ی راهکارهاي عملياتي براي کاهش بار ترافيکي شهر و همچنین ارتقاي سطح کيفي خدمات به شهروندان را از ديگر برنامه‌هاي خود اعلام کرد و افزود: شهروندمحوري و رضايت شهروندان از اولويتهاي بنده در اجراي پروژه‌هاست.16
مهندس کاظمی فعالیت دستفروشان را چالشي برای شهر خواند که با برنامه‌ريزي مي‌تواند براي شهر تبديل به يک فرصت شود، همچنين پادار نمودن بودجه‌ی پروژه‌هاي عمراني در کميته‌ی برنامه‌ريزي شهر و استفاده از بودجه‌هاي ملي در اجراي پروژه‌هاي کلان را از ديگر اهداف عملياتي و راهبردي خود عنوان کرد.
ايجاد راهکار و بستر مناسب برای مديريت پسماند، ارتقاي سطح کيفي شهرنشيني، کنترل سکونتگا هاي غيررسمي، تهيه‌ی طرح تفصيلي نماي ساختمانها با توجه به موقعيت جغرافيايي و کاربري، ايجاد بستر لازم براي ايجاد شهر الکترونيک، عدم وابستگي بودجه به درآمدهاي غير پايدار، ايجاد کارگروه شهري با مديران شهري و ديگر دستگاههاي خدماتي، جلوگيري از تخلفات ساختماني، راه‌اندازي پارک شهر پيش از سال جديد، استفاده از پتانسيل منطقه‌ی آزاد انزلي از ديگر برنامه‌هاي عنوان شده به وسیله‌ی مهندس کاظمی بود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.