کد خبر : 1907
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۷:۱۹

توسعه‌ی شهرکها و نواحی صنعتی از اهداف استراتژیک شرکت شهرکهای صنعتی است

توسعه‌ی شهرکها و نواحی صنعتی از اهداف استراتژیک شرکت شهرکهای صنعتی است

    هاتف‌نیوز – مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت: به جهت فراهم نمودن بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری بخش تولید می‌بایست شهرکها و نواحی صنعتی توسعه و گسترش یابند. بر پایه‌ی گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان، مهندس طهمورث لاهوتی اشکوری گفت: تملک اراضی و توسعه‌ی شهرکها و نواحی صنعتی از محل

    هاتف‌نیوز – مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت: به جهت فراهم نمودن بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری بخش تولید می‌بایست شهرکها و نواحی صنعتی توسعه و گسترش یابند.
بر پایه‌ی گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان، مهندس طهمورث لاهوتی اشکوری گفت: تملک اراضی و توسعه‌ی شهرکها و نواحی صنعتی از محل اراضی ملی و خصوصی یکی از اهداف استراتژیک شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان محسوب می‌گردد که می‌بایست برای فراهم نمودن بستر مناسب در جهت حضور سرمایه‌گذاران در بخش تولید در سالهای آتی مورد توجه قرار گیرد.
وی در ادامه افزود: یکی از پتانسیلهای موجود در منطقه تملک اراضی یعقوبیه و دریاسر لنگرود است که از سالها پیش شناسایی گردیده و روند اجرایی آن ادامه خواهد یافت.
رئیس هیات مدیره‌ی شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت: مطابق با مصوبات دریافت شده هم‌اکنون 30 هکتار از اراضی این منطقه قابلیت تملک را دارد اما تاکنون حدود 11 هکتار تملک صورت پذیرفته بر اساس هماهنگیهای به عمل آمده با نماینده و فرماندار شهرستان لنگرود و دیگر مسوولان حدود 20هکتار دیگر در شرف تملک است و همچنین اراضی یاد شده قابلیت توسعه را نیز دارند.
وی در پایان به این نکته اشاره نمود که بر اساس برنامه‌های سالیانه مقرر گردیده است تا امسال 20هکتار یاد شده تملک گردیده و به اراضی موجود اضافه گردد، در حال حاضر نیز متقاضیان سرمایه‌گذاری در این منطقه آماده‌ی ورود به عرصه‌ی صنعت هستند که به محض آماده شدن خدمات زیربنایی واگذاری صورت خواهد پذیرفت.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 2 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.