کد خبر : 1788
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۵

کمیته‌ی رسانه‌ی پنجگانه در شهرداری رشت تشکیل می‌شود

کمیته‌ی رسانه‌ی پنجگانه در شهرداری رشت تشکیل می‌شود

هاتف‌نیوز – علیرضا حسنی مسوول روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کلانشهر رشت از تشکیل کمیته‌ی رسانه‌ي این شهرداری با پنج کارگروه مشخص خبر داد.

    هاتف‌نیوز – علیرضا حسنی مسوول روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کلانشهر رشت از تشکیل کمیته‌ی رسانه‌ي این شهرداری با پنج کارگروه مشخص خبر داد.
وی گفت: در هر یک از این کارگروههای پنجگانه یک معاون شهردار، ‌یک شهردار منطقه و یک نماینده‌ی از خبرگزاریها، روزنامه‌های محلی، سرپرستان روزنامه‌های کثیرالانتشار، مدیران هفته‌نامه‌های محلی و مسوولان پایگاههای خبری حضور خواهند داشت.
حسنی با تاکید بر اینکه اعضای هر یک از این کارگروه‌ها 10 نفر بوده و دبیر کارگروه هم از دوستان مطبوعاتی انتخاب می‌شود، گفت: کارگروه‌های رسانه فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، رسانه عمرانی و ترافیکی، رسانه‌ی شهرسازی و حقوقی، رسانه‌ی خدمات شهری، رسانه‌ی اققتصادی که خود شامل سه بخش سرمایه‌گذاری؛، درآمد و انفورماتیک است، کارگروههای پنجگانه‌ی کمیته‌ی رسانه‌ی شهرداری را تشکیل می‌دهند و ریاست و دبیر این کارگروهها را از دوستان مطبوعاتی انتخاب خواهیم کرد.
مسوول روابط عمومی شهرداری کلانشهر رشت سپس به تشریح اهداف و وظایف این کمیته پرداخت و گفت: ما در کمیته‌ی رسانه‌ی شهرداری نمی‌خو.اهیم صرفاً یکسویه عمل شود بلکه قائل بر تعامل و بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها هستیم.
علیرضا حسنی گفت: شرح وظایف کمیته هم بر اساس مستندسازی و ارائه‌ی آثار و خدمات به شهروندان و جلب رضایتمندی آنها در کار که به افزایش مشارکت مردمی منتهی شود، خواهد بود.
وی همچنین گفت: ریاست این کمیته بر عهده‌ي شهردار رشت بوده و دبیرخانه‌ي آن هم در روابط عمومی شهرداری مستقر است و هدف از تشکیل آن بهره‌گیری از خرد جمعی برای حرکت در مسیر توسعه‌ و پیشرفت شهر رشت است.
مسوول روابط عمومی شهرداری رشت در پایان از حضور فعال و موثر دست‌اندرکاران رسانه‌های گروهی در نشستهای کمیته‌ی رسانه تشکر کرد و اظهار امیدواری نمود با تشکیل کارگروههای تخصصی یاد شده حرکتهای مفید و موثری برای توسعه و پیشرفت شرکت انجام شود.

IMG_6242

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.