کد خبر : 1023
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۹

پنج نماینده‌ی گیلان به شورای کشوری اتاق اصناف راه یافتند

پنج نماینده‌ی گیلان به شورای کشوری اتاق اصناف راه یافتند

    هاتف‌نیوز – معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برگزاری انتخابات نمایندگان اتاق اصناف استانها برای حضور در شورای اتاق اصناف ایران خبر داد. مجید زیرک با اشاره به سهمیه‌ی اتاق اصناف استان گیلان برای حضور در شورای نمایندگان اتاق اصناف ایران گفت: از 9 کاندیدای عضو هیأت رئیسه‌ی اتاق اصناف

    هاتف‌نیوز – معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برگزاری انتخابات نمایندگان اتاق اصناف استانها برای حضور در شورای اتاق اصناف ایران خبر داد.
مجید زیرک با اشاره به سهمیه‌ی اتاق اصناف استان گیلان برای حضور در شورای نمایندگان اتاق اصناف ایران گفت: از 9 کاندیدای عضو هیأت رئیسه‌ی اتاق اصناف شهرستانهای گیلان، پس از برگزاری انتخابات استانی، پنج نفر به این شورای کشوری راه یافتند.
وی افزود: آقایان مهدی مایه با 53 رأی و حمیدرضا والی‌زاده با 52 رأی حائز بیشترین رأی مآخوذه از اتحادیه‌های تولیدی – خدمات فنی بودند و آقایان یوسف اکبری‌پور با 48 رأی و بهزاد جلیلی با 25 رأی از اتحادیه‌های توزیعی – خدماتی حائز بیشترین آرا شده‌اند.
زیرک تصریح کرد: علاوه بر این آقای جلال‌الدین محمد شکریه رئیس اتاق اصناف استان گیلان نیز به عنوان یکی از نمایندگان اتاق اصناف استان در شورای نمایندگان اتاق اصناف ایران حضور دارد.
وی خاطر نشان کرد: حضور هیأت رئیسه‌ی اتاقهای اصناف شهرستانها به عنوان نمایندگان شهرستانی در اتاق اصناف کشور طبق موضوع ماده‌ی 42 قانون نظام صنفی کشور است که در این راستا مرکز امور اصناف و بازرگانان به عنوان متولی اصلی اجرای دستورالعمل، بر اساس تقویم زمانبندی شده مراحل اجرایی برگزاری این انتخابات را در استان انجام داده است.
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خاطر نشان کرد: فراخوان ثبت نام از اعضای هیأت رئیسه‌ی اتاق اصناف شهرستانها از 11 امرداد ماه آغاز شده بود که پس از انجام مراحل ثبت نام از داوطلبان، انتخابات نمایندگان اتاق اصناف ایران به طور همزمان با سراسر کشور در رشت برگزار شد.
زیرک با اشاره به حضور 145 نماینده از اتاقهای اصناف استانهای سراسر کشور در اتاق اصناف ایران افزود: تعداد نمایندگان سهمیه‌ی استان گیلان برای حضور در اتاق اصناف ایران پنج نفر است.
وی تصریح کرد: شورای نمایندگان اتاق اصناف ایران، مسوولیت برنامه‌ریزیهای کلان اصناف کل کشور را بر عهده دارند. همچنین نماینده‌یی از شورای نمایندگان اتاق اصناف کشور به عنوان مشاور رئیس جمهوری در هیأت دولت حضور خواهد یافت.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.