کد خبر : 921
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۴:۲۸

«آرامش و امید» محور برنامه‌های «هفته‌ی دولت»

«آرامش و امید» محور برنامه‌های «هفته‌ی دولت»

    هاتف‌نیوز در نشست ستاد مركزي «هفته‌ی دولت» که همزمان با بيست وچهارم امرداد ماه سالروز استقرار «دولت تدبير واميد» به رياست استاندار گيلان در رشت برگزار شد، دکتر نجفی این هفته را فرصت مغتنمی برای نشان دادن کارایی نظام اسلامی توصیف کرد. بر پایه‌ی گزارش پايگاه اطلاع‌رساني استانداري گيلان، دكتر نجفي در اين نشست

    هاتف‌نیوز در نشست ستاد مركزي «هفته‌ی دولت» که همزمان با بيست وچهارم امرداد ماه سالروز استقرار «دولت تدبير واميد» به رياست استاندار گيلان در رشت برگزار شد، دکتر نجفی این هفته را فرصت مغتنمی برای نشان دادن کارایی نظام اسلامی توصیف کرد.
بر پایه‌ی گزارش پايگاه اطلاع‌رساني استانداري گيلان، دكتر نجفي در اين نشست با گراميداشت ياد وخاطره‌ی شهيدان رجايي و باهنر با توجه به فرصت باقيمانده تا آغاز برگزاري آیینهای «هفته‌ی دولت» گفت: دستگاههاي اجرايي براي انعكاس مطلوب و نوآورانه‌ی خدمات نظام فقط به فاصله‌ی زماني دوم تا هشتم شهريور اكتفا نكنند بلكه مي‌توانند به مناسبت بيست و چهارم امرداد به استقبال «هفته‌ی دولت» بروند و از خدمات و تلاشهايشان براي مردم بگويند.
وي با اشاره به اينكه «هفته‌ی دولت» امسال با شعار «آرامش و اميد» برگزار مي‌شود گفت: فرمانداران و مديران دستگاههاي اجرايي بايد در اطلاع‌رسانيهايشان با محور قرار دادن اين شعار راهبردي ضمن ترسيم وضعيت كنوني كشور در مقايسه با دوره‌ی زماني مشابه و بيان دستاوردها، افق كاري و چشم‌انداري كه دولت قصد دارد با همكاري مردم و دیگر قوا به آن برسد را مدنظر قرار دهند.
وي افزود: گراميداشت ياد و خاطره‌ی شهداي كارمند، تجليل از كارمندان نمونه، تهيه‌ی گزارش عملكرد يكساله با نوآوري و بهره‌گيري از ظرفيت موثر رسانه‌هاي توانمند، حضور در نمازهاي جمعه و گزارش مستقيم به مردم، بررسي ارائه‌ی خدمات رايگان در صورت امكان و استفاده از ظرفيت نخبگان و دانشگاهيان براي بيان دستاوردهاي دولت از چارچوبهاي كلي اجراي اين برنامه‌ها باشد.
نماينده‌ی عالي دولت در استان گيلان خاطر نشان كرد: در ويژه برنامه‌هاي «هفته‌ی دولت» بايد تلاش كنيم شادابي و نشاط اجتماعي در جامعه از طريق ارائه‌ی گزارش اقدامات نظام افزايش يابد.
استاندار گيلان همچنين توجه به مفاهيم عميق فرهنگي را در اجراي برنامه‌هاي این هفته مورد تاكيد قرار داد.78
وي تاكيد كرد: اگر چه دولتها در مقاطع مختلف با گرايشهاي سياسي متفاوت در كشور بر سر كار مي‌آيند اما مجموع عملكرد آنان منجر به ترسيم كليت عملكرد نظام مي‌شود و بر اين اساس «هفته‌ي دولت»، فرصت مغتنم براي نشان دادن كارايي نظام اسلامي و مرور خدمات آن است .
دكتر نجفي با قدرداني از صدا و سيما و دیگر رسانه‌های گروهی براي انعكاس عملكرد قواي سه گانه به نقش شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي در برگزاري مراسم مناسبتها اشاره كرد و گفت: اين شورا در برگزاري اين مراسم با همكاري دستگاههاي اجرايي با پيگيري مناسب وارد كار مي‌شود.
استاندار گيلان همچنين توجه به مفاهيم عميق فرهنگي را در اجراي برنامه‌هاي «هفته‌ی دولت» مورد تاكيد قرار داد.
گفتنی است در اين نشست همچنين هر يك از اعضای حاضر به بيان نقطه نظرات خود در زمینه‌ی نحوه‌ی برگزاري هر چه بهتر برنامه‌هاي «هفته‌ی دولت» پرداختند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.