به مناسبت «روزقلم»؛ «قلم» قویترین سلاح، بی‌صداترین سلاح
کادر درمان «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)» از دکتر شهدی‌نژاد قدردانی کرد

کادر درمان «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)» از دکتر شهدی‌نژاد قدردانی کرد

هاتف‌خبر – روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان از قدردانی کادر درمان «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت» از دکتر شهدی‌نژاد خبر داد.
به گزارش «هاتف‌خبر» شماری از پرستاران و سرپرستاران «بیمارستان حضرت رسول اکرم‌(ص) رشت» با اهدای لوح سپاس که به امضای بسیاری از همکاران کادر درمانی این بیمارستان رسیده بود از همراهی و پشتیبانی دکتر محمدحسین شهدی‌نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان در اوج شیوع «بیماری کووید -۱۹» در استان قدردانی کردند.


گفتنی است با شیوع «بیماری کووید -۱۹» در استان گیلان از ابتدای اسفند ماه ۹۸ دکتر محمدحسین شهدی‌نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان با حضور پیوسته و ایجاد روحیه‌ی نشاط و شادابی در پرسنل موجب گردید تا کادر درمانی با غلبه بر ترس و اضطراب خویش با پشتکار و جدیت به بیماران نیازمند خدمت ارائه نمایند.
در بخشی از لوح سپاس کادر درمانی خطاب به دکتر شهدی‌نژاد آمده است: به خاطر حضور پرازعشقتان در همه لحظات خوش و ناخوشی و به خاطر این همه صافی و پاکی بی‌نهایت سپاسگزاریم. کادر درمان بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) هرگز خدمات بی‌دریغ و ارزنده شما را فراموش نمی‌کند و بی‌شک اثری که از الطاف بی‌دریغتان در مجموعه درمان تامین اجتماعی به جا گذاشته‌اید تا نسلها به یاد و خاطر همگان خواهد ماند.

پاسخی بگذارید