به مناسبت «روزقلم»؛ «قلم» قویترین سلاح، بی‌صداترین سلاح
هر تردد به گیلان یک میلیون تومان جریمه

هر تردد به گیلان یک میلیون تومان جریمه

با وجود اینکه سفر قزوینیها به پایتخت آزاد شده است اما هنوز محدودیت سفر از قزوین به گیلان پا برجا است.
به گزارش «هاتف‌خبر» معاون استاندار قزوین در این باره گفت: با توجه به زرد بودن رنگ‌بندی کرونایی در کل استان قزوین و همچنین زرد بودن وضعیت کرونایی تهران مسافرت قزوینیها به تهران بلامانع است.
علی فرخزاد در آخرین نشست کمیته‌ی هماهنگی ترافیک و تردد ستاد مقابله با کرونای استان قزوین که عصر روز پنجشنبه در تالار جلسات ساختمان مدیریت بحران استانداری برگزار شد، اظهار کرد: همچنین تردد از مبدأ قزوین به دیگر شهرهای با وضعیت زرد کرونایی هم آزاد است و نیازی به اخذ مجوز تردد از فرمانداری و پلیس راه در این زمینه نیست و چنانچه دوربینهای پلیس راه برای خودرویی تخلف ثبت کنند، جریمه‌ی خودرو بخشیده خواهد شد.


وی با اشاره به اینکه قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا مسافرت به شمال کشور را ممنوع اعلام کرده است، هیچگونه مجوز تردد برای سفر به شمال برای قزوینیها صادر نخواهد شد و هم‌استانیهای ما باید از تجمع و ازدحام جلوی فرمانداریها برای گرفتن مجوز تردد به شمال کشور خودداری کنند.
فرخزاد یادآور شد: اگر کسی از این مصوبه تخطی کند و به شهرستانهای شمالی کشور در استانهای گیلان و مازندران تردد نماید به ازای بار تردد یک میلیون تومان به وسیله‌ی پلیس راه جریمه خواهد شد.

پاسخی بگذارید