زندگی زیباتر می‌شود، اگر به اندازه‌ی برگهای پاییز  برای هم‌ بهترین را آرزو کنیم.
مرکز جامع آزمون الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی گیلان گشایش یافت

مرکز جامع آزمون الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی گیلان گشایش یافت

   هاتف‌خبر – مرکز جامع آزمون الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و شماری از استادان این دانشگاه در دانشکده‌ی پزشکی رشت گشایش یافت.
به گزارش «هاتف‌خبر» از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب‌دا)، دکتر شاهرخ یوسف‌زاده چابک در آیین بهره‌برداری از مرکز جامع الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی گیلان، گفت: این مرکز برای اولین بار با ظرفیت ۱۱۰ یونیت درجهت استانداردسازی آموزش پزشکی افتتاح شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی استان گیلان ادامه داد: افتتاح مرکز یاد شده این امکان را می‌دهد که از این پس آزمونهایی در سطح پیشرفته از جمله آزمونهای جامع زبان در آن برگزار شود.


وی این اقدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان را گامی بسیار مهم و اساسی، برای ارتقای کیفیت آموزش و محصولات آموزشی در این دانشگاه عنوان کرد.
مهندس جبار کوچکی‌نژادهم با قدردانی از تلاشهای ریاست و تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: اقدامات صورت گرفته در حوزه‌های بهداشت، درمان و آموزش در مجموعه‌ی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بسیار محسوس است. در این زمینه حمایت از برنامه‌های دانشگاه به ویژه در بخش آموزش، می‌تواند مثمر ثمر باشد.
گفتنی است در ششمین روز از «دهه‌ی فجر» صبح روز سه‌شنبه‌ی گذشته بهره‌برداری از مرکز جامع الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی گیلان در فضایی به مساحت ۲۰۰ مترمربع با اعتباری افزون بر ۳۶۵ میلیون تومان و با ظرفیت ۱۱۰ دستگاه رایانه در دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان آغاز شد.

پاسخی بگذارید