«پلاک‌کوبی شهر خلاق خوراک» در «روز رشت» با حضور دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو در ایران
مدیر کل راه‌ و شهرسازی از دانشگاه گیلان خواست تا در تهیه‌ی الگوی ساخت مسکن مناسب کمک کند

مدیر کل راه‌ و شهرسازی از دانشگاه گیلان خواست تا در تهیه‌ی الگوی ساخت مسکن مناسب کمک کند

   هاتف‌خبر – در نشست مشترک مدیران دانشگاه گیلان و اداره‌ی کل راه و شهرسازی استان، مدیر کل راه و شهرسازی از دانشگاه گیلان خواست تا در تهیه‌ی الگوی ساخت مسکن مناسب برای استان کمک کند.
به گزارش «هاتف‌خبر» در این نشست مشترک دکتر احمد رضی و شماری از مدیران دانشگاه گیلان با مهندس ماکان پدرام مدیرکل راه و شهرسازی استان در دانشگاه گیلان دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این نشست رئیس دانشگاه گیلان با اشاره به تلاش این دانشگاه برای حل بسیاری از مشکلات جامعه، خواستار همکاری مشترک با اداره‌ی کل راه و شهرسازی استان برای تعریف پروژه‌ها و پایان‌نامه‌های تحقیقات کاربردی -علمی شد.


همچنین مهندس ماکان پدرام با ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه گیلان، استفاده از فعالیتهای علمی و تحقیقات جدید در مدیریت را نیازمند ریسک‌پذیری آگاهانه مدیران دانست و برای همکاری در اجرای تحقیقات دانشگاهی اعلام آمادگی کرد.
مدیر کل راه و شهرسازی استان گیلان در ادامه با اشاره به مشکلات موجود در زمینه‌ی ساخت مسکن، خواستار همکاری دانشگاه گیلان با این اداره‌ی کل در زمینه‌ی تهیه‌ی الگوهای ساخت مسکن مناسب شد.
وی در پایان با اشاره به ظرفیتهای علمی دانشگاه گیلان، استفاده از نظرات و ایده‌های کارشناسی اعضای هیأت علمی دانشگاه گیلان را در مشاوره، تهیه‌ی دستورالعملها و کارگروه‌های استانی مفید و موثر توصیف کرد.

پاسخی بگذارید