روزی که رادیو در ایران پا گرفت(با متن مراجعه کنید) «روز جهانی بهداشت» گرامی(مراجعه به خبر)
مدیر کل بیمه سلامت گیلان می‌گوید؛ خبرنگار باید خیراندیش و امانتدار باشد

مدیر کل بیمه سلامت گیلان می‌گوید؛ خبرنگار باید خیراندیش و امانتدار باشد

   هاتف‌خبر – در آیین تجلیل از خبرنگاران استان گیلان که به همت اداره‌ی کل بیمه سلامت استان برگزار شد، دکتر علی اکبری با اشاره به اهمیت کار خبرنگاری تاکید کرد: خبرنگار باید خیراندیش و اماندار باشد و در کار اطلاع‌رسانی جز خدا به چیز دیگر فکر نکند.
به گزارش «خبرنگار هاتف‌خبر» مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان همچنین تاکید کرد: ما به عنوان مسوولان جامعه هم باید ارتباط مستقیم با خبرنگاران داشته‌ باشیم تا بتوانیم در حل مشکلات مردم بهتر گام برداریم.
وی با اشاره به اینکه خبرنگاران همواره دنبال خبرهای نو، جدید و جذاب هستند، تاکید کرد: این کار جزو خلاقیتهای آنها است و به خاطر اینکه مخاطب بیشتر با خبرهای آنها در ارتباط باشد، خبرنگاران همواره از شیوه‌های مختلف بهره ‌می‌گیرند.


شایان گفتن است در این آیین همچنین دکتر طاهر موهبتی مدیر عامل سازمان بیمه سلامت کشور به صورت ویدئوکنفرانس در تجلیل از کار خبرنگاران و همچنین بیان مشکلات این شغل شریف بر استقلال مالی آنها تاکید کرد و گفت: امنیت شغلی و معیشتی خبرنگاران موضوعی مهم است چون خبرنگاران همچون قضات، قضاوت‌کنندگان جامعه‌ی خود هستند.
وی تاکید نمود: خبرنگاران به واقع یاریگران سازمان بیمه سلامت هستند و در شرایط امروز کشور که شرایط بسیار دشواری است، بیش از هر دوره ما نیازمند صمیمیت، مهربانی و وفاق در انجام کارها هستیم.
گفتنی است همچنین دکتر علی اکبری مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان در بخشی دیگر از سخنانش به چند موضوع در زمینه‌ی کاری اداره‌ی کل بیمه سلامت استان گیلان اشاره کرد و با تشریح پروژه‌های جدید گفت: پروژه‌های الکترونیکی نظام سلامت ما هم‌اکنون روی چهار محور «استحقاق‌سنجی»، «نسخه‌نویسی الکترونیک»، «ارجاع الکترونیک» و «ثبت و رسیدگی الکترونیک اسناد پزشکی» استوار است که این پروژه‌ها در استان گیلان به اجرا در آمده‌اند.

پاسخی بگذارید