به مناسبت «روزقلم»؛ «قلم» قویترین سلاح، بی‌صداترین سلاح
مدیر کل بهزیستی گیلان با توانخواهان و مددجویان دیدار و گفت‌وگو کرد

مدیر کل بهزیستی گیلان با توانخواهان و مددجویان دیدار و گفت‌وگو کرد

هاتف‌خبر – برنامه‌ی ملاقات عمومی و دیدار مدیر کل بهزیستی استان گیلان با مددجویان و توانخواهان برگزار شد.
به گزارش «هاتف‌خبر» دکتر حسین نحوی‌نژاد صبح روز هیجدهم شهریور ماه امسال با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی با جمعی از مددجویان، توانخواهان و اعضای جامعه هدف بهزیستی دیدار و گفت‌وگو کرد.
مدیر کل بهزیستی استان گیلان را در این دیدار حجت‌الاسلام حمید نادم مسوول روابط عمومی و محمد نوروزی ریاست اداره‌ی بهزیستی شهرستان رشت همراهی می‌کردند.
در این نشست پس از بررسی مسائل و مشکلات مددجویان که عمدتاً مربوط به موضوعاتی همچون اشتغال، مسکن، درمان و کمک مالی می‌شد، در ارتباط با رفع این مشکلات دستورات لازم به وسیله‌ی دکتر نحوی‌نژاد صادر شد.


گفتنی است مدیر کل بهزیستی استان گیلان به صورت دوره‌یی، روزهای سه‌شنبه هر هفته در اداره‌ی پذیرش و هماهنگی(میزخدمت) و اداره‌ی بهزیستی شهرستان رشت حاضر می‌شود و مشکلات و مسائل مددجویان را از سراسر شهرستانهای استان گیلان، مورد بررسی قرار می‌دهد.
مدیر کل بهزیستی استان گیلان در این زمینه خاطر نشان کرد: ارتباط غیرحضوری جامعه‌ی هدف بهزیستی گیلان نیز به منظور ایجاد فاصله‌گذاری اجتماعی و با هدف پیشگیری از «شیوع ویروس کرونا» فراهم شده است.
وی افزود: مددجویان و توانخواهان بهزیستی استان گیلان می‌توانند مسائل و مشکلات خود را از طریق سامانه‌ی پیامکی ٣٠٠٠۵٩۶٠ با ذکر شهر و شماره‌ی تلفن، مطرح کنند.
دکتر حسین نحوی‌نژاد در پایان افزود: مسائل و مشکلات مطرح شده‌ی مددجویان و توانخواهان از طریق این سامانه به سمع و نظر اینجانب رسیده و از طریق اداره‌ی پذیرش و هماهنگی به مشکلات آنان رسیدگی می‌شود.

پاسخی بگذارید