جشن آبانگان خجسته و گرامی.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان: توان علمی و فناوری واحدهای صنعتی گیلان درخور توجه است

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان: توان علمی و فناوری واحدهای صنعتی گیلان درخور توجه است

هاتف‌خبر – مدیر عامل و رئیس هیات مدیره‌ی شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان چندی پیش در آیین آغاز به کار هشت واحد صنعتی در منطقه‌ی آزاد انزلی با اشاره به اهمیت واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک خاطر نشان کرد: توان علمی و فناوری بسیاری از واحدهای صنعتی استان گیلان بسیار زیاد است.
به گزارش «هاتف‌خبر» از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان، مهدی محبوبی حسن‌کیاده دراین آیین تصریح کرد: این هشت پروژه‌ی صنعتی شامل دو طرح توسعه و گسترش فضای تولیدی و صنعتی و شش پروژه‌ی ایجادی و جدید بوده‌اند که زمینه‌ی فعالیت و توانمندی این شرکتها شامل تولید مواد غذایی، تولید سیگارت، مونتاژ دوچرخه، تولید انواع مولتی مدیای خودرو، تولید لوازم خانگی، تولید کالای خواب، تولید کفش و کتانی، تولید ویفر است.
وی با تأکید بر توان علمی و فناوری واحدهای صنعتی در استان گیلان و لزوم بهره‌گیری از ظرفیتهای صادراتی و موقعیت ژئوپلتیکی این استان تصریح کرد: خوشبختانه شاهد استقبال خوب و موثر سرمایه‌گذاریهای صنعتی در زمینه‌های مختلف صنعت در استان گیلان هستیم.


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان سپس در بخشی دیگر از سخنانش با توجه به رسالت، وظیفه و اهتمام شرکت شهرکهای صنعتی در تأمین به‌موقع زیرساختها برای استقرار صنایع مختلف در نواحی و شهرکهای صنعتی گفت: امیدواریم شاهد رونق روزافزون صنعت، افزایش تولید، بهره‌وری و اشتغال پایدار در استان گیلان باشیم.
مهدی محبوبی حسن‌کیاده سپس همچنین تصریح کرد: تامین زیرساختها در شهرکهای صنعتی، حمایت از شرکتها و کمک به فرآیند دانش‌بنیان شدن آنها، تامین نیازهای فناورانه از داخل کشور، خروج واحدهای صنعتی از رکود و افزایش تولید از اولویتهای اصلی شرکت شهرکهای صنعتی در استان گیلان است.

پاسخی بگذارید