به مناسبت «روزقلم»؛ «قلم» قویترین سلاح، بی‌صداترین سلاح
مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان: بازدید نمایندگان مجلس از پروژه‌های برق منطقه‌ای دلگرم کننده است

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان: بازدید نمایندگان مجلس از پروژه‌های برق منطقه‌ای دلگرم کننده است

هاتف‌خبر – بهمن داراب‌زاده مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان گفت: بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های شرکت برق منطقه‌ای در شهرهای مختلف استان، دلگرم‌کننده است و موجب خوشحالی دست‌اندرکاران و بالارفتن روحیه و توان مضاعف اجرای پروژه‌ها می‌شود.
به گزارش «هاتف‌خبر» وی همچنین در جریان بازدید نماینده‌ی مجلس شورای اسلامی شهرستان آستارا از پروژه‌های برق منطقه‌ای در این شهرستان افزود: برای توسعه و آبادانی بیشتر آستارا، سه پروژه‌ی مهم و اساسی اجرا خواهد شد.
وی این پروژه‌ها را پروژه‌ی پست ۶۳/۲۰کیلوولت مسکن مهر آستارا، پروژه‌ی احداث خط کابلی ۶۳ کیلوولت مسکن مهر آستارا و پروژه‌ی توسعه‌ی دوفیدر ۶۳ کیلوولت پست ۲۳۰/۶۳ کیلوولت آستارا عنوان کرد و گفت: پروژه‌های یاد شده زیربنایی و مهم هستند که ا‌نشاءلله تا پایان امسال شاهد افتتاح و بهره‌برداری از آنها خواهیم بود.
داراب‌زاده همچنین گفت: پست ۶۳/۲۰ کیلوولت مسکن مهر آستارا با ظرفیت ۸۰ مگاولت آمپر با هدف تامین انرژی برق مطمئن و پایدار شهر آستارا و رفع ضعف ولتاژ این شهرستان اجرا می‌شود.
وی ادامه داد: پروژه‌ی خط کابلی ۶۳ کیلوولت مسکن مهر آستارا نیز به طول ۹ کیلومتر با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه‌ی فوق توزیع نیروی برق شهرستان آستارا و ایجاد ظرفیتهای لازم برای تامین برق مطمئن مشترکین موجود و متقاضیان آینده‌ی انشعابات برق(بر اساس مطالعات رشد بار) اجرا می‌شود.


مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان همچنین افزود: برای اجرای این سه پروژه‌ی مهم، حدود ۱۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده که با بهره‌برداری از آنها، شاهد افزایش پایداری شبکه‌ی برق در شهرستان آستارا و همچنین استان گیلان خواهیم بود.
وی گفت: علاوه بر این سه پروژه، به طور همزمان امسال شاهد افتتاح و بهره‌برداری از چهار پروژه‌ی زیربنایی دیگر در استان گیلان خواهیم بود که برای مجموع این هفت پروژه حدود ۱۵۰ میلیارد تومان در قالب «پویش هر هفته الف ب ایران» سرمایه‌گذاری شده است.
همچنین غلامرضا مرحبا نماینده‌ی هرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از مراحل اجرای پروژه‌ی پست ۶۳/۲۰ کیلوولت مسکن مهر آستارا گفت: از همه‌ی دست‌اندرکاران و مجریان این پروژه تشکر و قدردانی می‌کنیم. به ویژه از مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان و همکاران سختکوش ایشان که در این شرایط سخت اقتصادی بر اجرای پروژه‌ها و رفع مشکلات مردم اهتمام ویژه دارند.
وی ادامه داد: تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا از پروژه‌هایی که در شهرستان آستارا و استان گیلان اجرا می‌شوند پشتیبانی و حمایت کنیم تا ضمن حل مشکلات، دست‌اندرکاران صنعت برق نیز بهتر بتوانند از ظرفیتهای علمی، فناوری و صنعتی استفاده نمایند.

پاسخی بگذارید