روزی که رادیو در ایران پا گرفت(با متن مراجعه کنید) «روز جهانی بهداشت» گرامی(مراجعه به خبر)
مدیر روبط عمومی منطقه ی آزاد انزلی در آیین تجلیل خبرنگاران: روز خبرنگار، روز مردم است

مدیر روبط عمومی منطقه ی آزاد انزلی در آیین تجلیل خبرنگاران: روز خبرنگار، روز مردم است

 هاتف خبر – مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه آزاد تجاری – صنعتی انزلی فرا رسیدن هفدهم مرداد “روز خبرنگار” و اعیاد فرخنده ی قربان و غدیر را تبریک گفت و تاکید کرد: این روزها بهانه یی است برای بزرگداشت افرادی از جامعه که دل در گرو این آب و خاک دارند و صادقانه برای جامعه تلاش می کنند.
به گرارش “هاتف خبر” دکتر مهدی کاظمیان در آیین تجلیل از ۱۲۰ خبرنگار رسانه های استان در منطقه ی آزاد انزلی گفت: من اجازه می گیرم از همه ی پیشکسوتان عزیز حاضر در جلسه و رخصت می طلبم از آنها که در این جایگاه هستم و باید عرض کنم که همه ی ما خوشحالیمان را پنهان نمی کنیم از اینکه افتخار دادید و دعوت سازمان منطقه آزاد انزلی را پذیرفتید.
وی افزود: اعتقاد دارم حرمت خبرنگار خیلی والاتر از تهیه ی یک‌ خبر یا گزارش است و خبرنگاران همانطور که این روزها خیلی شنیدید زبان گویا و چشمهای بینای جامعه هستند که مشقتها و سختیها بسیاری را در زمینه اطلاع رسانی تحمل می کنند.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه ی آزاد انزلی گفت: ۱۷ مرداد در تقویم رسمی ایران روز مردم ایران است چرا که خبرنگاران همواره از دل مردم و برای مردم قلم می زنند. برای دانایی و آگاهی قلم می زنند و چون ما اعتقاد داریم مردم باید بدانند و دانستن حق مردم است، باید بدانیم چه کسانی این دانایی را برای جامعه ایجاد می کنند و آنها کسی نیستند جز خبرنگارانی که با قلم و لنز دوربین خود این حق را برای مردم خلق می کنند.
وی ادامه داد: ما اگر به حق الناس اعتقاد داریم باید قلم خبرنگار که حق الناس است را پاس بداریم و این روز نشانه و نمادی است از حق شناسی از این‌ جایگاه رفیع.


دکتر کاظمیان تاکید کرد: به رسم ادب قدردان زحمات شما هستیم و به عنوان عضو کوچک به نمایندگی از سازمان بزرگ منطقه ی آزاد انزلی ضمن سپاسگزاری از همه ی شما عزیزان که موفقیتهای سازمان در دوره ی اخیر را مرهون انعکاس مطلوب اخبار و اطلاعات به روز شما عزیزان و فرهیختگان هستیم، این روز را گرامی می داریم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: به همه ی شما دست مریزاد و خدا قوت می گویم و باید عرض کنم که در برهه یی از زمان هستیم که ظرفیتهای فراوان سازمان‌ منطقه ی آزاد انزلی چه در ابعاد داخلی و ملی و یا بین المللی که برای این سازمان منطقه ایجاد شده بیش از هر زمان دیگر نیازمند اطلاع رسانی و آگاهی بخشی خبرنگاران است که می طلبد تا دست ما را در این زمینه بگیرید.

پاسخی بگذارید