روزی که رادیو در ایران پا گرفت(با متن مراجعه کنید) «روز جهانی بهداشت» گرامی(مراجعه به خبر)
مجموعه بزرگ‌ پارک آبی در رشت راه‌اندازی می‌شود

مجموعه بزرگ‌ پارک آبی در رشت راه‌اندازی می‌شود

   هاتف‌خبر – شهردار رشت در دیدار با سرمایه‌گذار پروژه‌ی مجموعه‌ی پارک آبی «گیل‌لند» از وی خواست تا با جدیت و سرعت بیشتر پیگیر اجرای این پروژه باشد و تاکید کرد: شهرداری رشت از هیچ کوششی برای کمک در اجرای این پروژه دریغ نخواهد نمود.
به گزارش «هاتف‌خبر» از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت، دکتر ناصر حاج‌محمدی در دیدار با سرمایه‌گذار پروژه‌ی مجموعه‌ی بزرگ پارک آبی «گیل‌لند» که یکی از پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهرداری رشت است با بحث و تبادل نظر در زمینه‌ی اجرای این پروژه، خواستار سرعت عمل و دقت نظر در روند اجرای این پروژه شد.


شهردار رشت در این نشست تاکید کرد: اجرای پروژه‌ی پارک آبی می‌تواند در توسعه و پیشرفت اهدافمان برای رونق گردشگری و همچنین بهبود اقتصاد شهر ما مفید و موثر باشد.
در این نشست که در دفتر شهردار رشت با حضور هیات همراه سرمایه‌گذار پروژه‌ی ساخت پارک آبی(مجموعه‌ی گیل‌لند) و رئیس و کارشناسان سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری رشت صورت پذیرفت، درباره‌ی چگونگی و نحوه‌ی اجرای پروژه و همچنین انجام فرآیندهای اداری و قانونی آن بحث و تبادل نظر شد.
در پایان هم سرمایه‌گذار این طرح از دکتر حاج محمدی شهردار رشت برای جدیت و پیگیری موثر موضوع و همچنین تسهیل فرآیندهای مرتبط با سرمایه‌گذاری در شهر رشت قدردانی و تشکر نمود.

 

پاسخی بگذارید