روزی که رادیو در ایران پا گرفت(با متن مراجعه کنید) «روز جهانی بهداشت» گرامی(مراجعه به خبر)
لایحه‌یی که شهردار رشت برای حمایت از کارکنان شهرداری به شورا می‌برد!

لایحه‌یی که شهردار رشت برای حمایت از کارکنان شهرداری به شورا می‌برد!

   هاتف‌خبر – نشست شورای اداری شهرداری رشت که غروب چهارشنبه ششم شهریور ماه ۹۸ با حضور اسماعیل حاجی‌پور برگزار شد، به تصمیم‌گیری برای رفع یک مشکل در زمینه‌ی اضافه‌کاری پرسنل و کارکنان این شهرداری منتهی گردید.
به گزارش «هاتف‌خبر» از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت این نشست ستادی که با حضور شهردار، معاونین و مدیران شهرداری رشت و با شرکت رئیس شورای اسلامی شهر رشت برگزار شد، با یک تصمیم‌ گیری برای تعیین تکلیف موضوع اضافه‌کاری پرسنل و کارکنان شهرداری رشت همراه بود.
شهردار رشت در این نشست پیشنهاد کرد تا با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی برای ایجاد انگیزه‌ی کاری هر چه بیشتر کارکنان و پرسنل شهرداری راهکارهایی اندیشیده شود تا میانگین متوسط اضافه‌کاری در قانون بودجه‌ی سال ۹۸ شهرداری رشت مورد بازنگری قرار گیرد.


دکتر ناصر حاج محمدی در این نشست تاکید نمود: مصوبه‌ی شورای اسلامی شهر رشت در این زمینه، دست شهرداری را برای تغییر روش کنونی بسته است.
شهردار رشت گفت: اگر قرار باشد تغییری در این روش ایجاد شود باید بند مربوط به اضافه‌کاری پرسنل شهرداری در قانون بودجه‌ی سال ۱۳۹۸ شهرداری رشت اصلاح شده و تغییر یابد.
سپس اسماعیل حاجی‌پور هم در سخنانی گفت: شورای شهر رشت واقعاً می‌خواهد که این مشکل مرتفع شود.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت در ادامه تاکید کرد: من با هر گونه اقدامی که در راستای ایجاد رفاه بیشتر برای پرسنل باشد موافقم اما باید مدیران شهرداری هم در تعیین اضافه‌کار یا مواردی امثال آن عدالت را بین کارکنان و پرسنل شهرداری رعایت کنند.
در پایان پس از بحث و بررسی در زمینه‌ی موضوع مطرح شده به وسیله‌ی شهردار رشت با نظر مساعد رئیس شورای شهر مقرر شد، شهرداری رشت در اسرع وقت لایحه‌ی اصلاح و تغییر بند مربوط به اضافه‌کاری پرسنل شهرداری در قانون بودجه‌ی سال ۱۳۹۸ را تهیه و تقدیم شورای شهر نماید.
تصویب این لایحه در شورای اسلامی شهر رشت می‌تواند نویدبخش رفع یکی از دغدغه‌های کنونی کارکنان و پرسنل شهرداری رشت باشد.

پاسخی بگذارید