روزی که رادیو در ایران پا گرفت(با متن مراجعه کنید) «روز جهانی بهداشت» گرامی(مراجعه به خبر)
عملیات اجرایی الکترونیکی نمودن بیش از ۹۱ هزار پرونده بیمه‌شدگان تامین اجتماعی گیلان انجام شد

عملیات اجرایی الکترونیکی نمودن بیش از ۹۱ هزار پرونده بیمه‌شدگان تامین اجتماعی گیلان انجام شد

   هاتف‌خبر – طرح پرونده‌ی الکترونیک با رویکرد فرابخشی و به کارگیری همه‌ی نیروها در شعب مختلف اداره‌ی کل تامین اجتماعی گیلان در دست اجرا است.
به گزارش «هاتف‌خبر» مدیر کل تامین اجتماعی استان گیلان با بیان این مطلب گفت: طرح پرونده‌ی الکترونیک در سازمان تامین اجتماعی یک حرکت عظیم برای ساماندهی پرونده‌ها و مکانیزه نمودن اسناد با هدف تسریع و افزایش دقت و همچنین دسترسی آسان در تمام کشور برای انجام امور بیمه‌شدگان است.
جمیل حق‌پرست افزود: در شعب ۲۸گانه‌ی تامین اجتماعی استان ۵۵۴ هزار پرونده‌ی فنی بیمه‌شدگان در جریان است که تا پایان مرداد ماه امسال عملیات اجرایی ۹۱ هزار و ۵۰۰ جلد از این تعداد به منظور فرآیند الکترونیکی نمودن به اتمام رسیده است.
مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان با اشاره به اینکه تاکنون افزون بر یک میلیون و ۶۶۳ هزار سند موجود در پرونده‌ها اسکن گردیده و عملیات بارگذاری آن در سامانه‌ی سازمانی صورت پذیرفته است، افزود: شعب ماسال، سنگر و خمام از نظر پیشرفت کار در رتبه‌های اول تا سوم قرار دارند.
وی در بخشی دیگر از سخنانش گفت: به منظور انجام کار در کوتاهترین زمان، با رویکردی فراواحدی با مشارکت جمعی کارشناسان تمامی واحدها در حال اجرای این طرح هستیم و انتظار داریم تا پایان امسال عملیات اجرایی این طرح پایان یابد.
شایان گفتن است اجرای پرونده‌ی الکترونیک مستمری‌بگیران و کارگاه‌ها نیز از برنامه‌های آینده‌ی سازمان تامین اجتماعی است.

پاسخی بگذارید