جشن آبانگان خجسته و گرامی.
شهرداری رشت سه تفاهمنامه‌ی سرمایه‌گذاری در نمایشگاه فرصتهای سرمایه‌گذاری و گردشگری استان گیلان امضا کرد

شهرداری رشت سه تفاهمنامه‌ی سرمایه‌گذاری در نمایشگاه فرصتهای سرمایه‌گذاری و گردشگری استان گیلان امضا کرد

هاتف‌خبر – شهرداری رشت سه تفاهمنامه‌ی سرمایه‌گذاری در نمایشگاه فرصتهای سرمایه‌گذاری و گردشگری استان گیلان امضا کرده است.
به گزارش «هاتف‌خبر» از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت دو تفاهمنامه‌ی مرمت و بازسازی ساختمانهای تاریخی شهر و یک تفاهم‌نامه‌ی اجرای پروژه‌‌ی گردشگری به وسیله‌ی سیدامیرحسین علوی شهردار رشت با برخی از سرمایه‌گذاران در نخستین نمایشگاه فرصتهای سرمایه‌گذاری و گردشگری استان گیلان به امضا رسیده است.
بر پایه‌ی این گزارش تفاهمنامه‌‌های مربوط به اجرای دو پروژه‌ی مرمت و بازسازی و یک پروژه‌ی گردشگری با حضور سیدامیرحسین علوی شهردار رشت و سرمایه‌گذاران این نمایشگاه در حضور سیدحسین رضویان عضو شورای اسلامی شهر، عطایی رئیس سازمان سرمایه‌گذاری، یاسر محجوب رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، سیدپیام جعفری‌نیا رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری رشت و دیگر مدیران شهری در نخستین نمایشگاه فرصتهای سرمایه‌گذاری و گردشگری استان گیلان در تالار مرکزی شهر رشت منعقد و امضا شد.


نخستین تفاهم‌نامه‌ی منعقد شده مربوط به مرمت و بازسازی ساختمان فرهنگ و هنر شهرداری رشت است که قرار شده است با میزان سرمایه‌گذاری حدود ۲۲ میلیارد تومان به «موزه‌ی فرهنگ و هنر» تبدیل شود.
تفاهمنامه‌ی دیگر هم مربوط به مرمت و بازسازی عمارت تاریخی خانه‌ی اشکوری است، که ارزش سرمایه‌گذاری این پروژه نیز ۱۴ میلیارد تومان ارزیابی می‌شود و مقرر شده عمارت یاد شده به «بوتیک هتل» تبدیل گردد.
همچنین شهردار رشت تفاهم‌امه‌یی را هم به منظور اجرای یک پروژه‌ی گردشگری در عرصه‌ی ۱۴ هکتاری روبه‌روی شرکت دخانیات با پیمانکار مربوطه منعقد کرد که میزان سرمایه گذاری آن حدود پنج میلیارد تومان است.

پاسخی بگذارید