به مناسبت «روزقلم»؛ «قلم» قویترین سلاح، بی‌صداترین سلاح
سیستم تصفیه‌ی پساب شهرکهای صنعتی گیلان بررسی شد

سیستم تصفیه‌ی پساب شهرکهای صنعتی گیلان بررسی شد

هاتف‌خبر – در دیدار مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، بسیاری از موضوعات زیست محیطی شرکهای صنعتی استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
به گزارش «هاتف‌خبر» از روابط عمومی اداره‌ی کل حفاظت محیط زیست استان گیلان در این دیدار مهندس سعیدی‌کیا گزارشی از وضعیت شهرکهای صنعتی استان و پروژه‌های سیستم تصفیه‌ی در دست ساخت آنها همچون شهرک صنعتی سفیدرود رشت؛ کوچیچال فومن، کیاشهر، لنگرود، فاز دوم شهرک صنعتی سوستان لاهیجان و حسن‌رود بندرانزلی ارائه کرد.
وی با توجه به اهمیت حفاظت از محیط زیست گیلان و شکنندگی آن اعلام نمود: علی‌رغم مشکلات اعتباری، تمامی تلاش خود را معطوف به اتمام سیستم تصفیه‌ی فاضلاب شهرکهای صنعتی استان در جهت حفاظت از محیط زیست خواهد نمود.


در ادامه دکتر ساسان کفایی اظهار کرد: اداره‌ی کل حفاظت محیط زیست استان گیلان با اجرای قانون و رعایت ضوابط و استانداردهای زیست محیطی آمادگی خود را برای همکاری و تعامل با همه‌ی دستگاه‌های اجرایی در جهت رسیدن به اهداف سازمانی و توسعه‌ی پایدار اعلام می‌نماید.
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان به برخی از مشکلات محیط زیست استان نیز اشاره نمود و حل آنها را بدون مشارکت و همکاری همه‌ی دستگاه‌ها غیرممکن دانست و از مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان نیز که نگاهی ویژه به حل مشکلات زیست محیطی شهرکهای صنعتی دارد، قدردانی کرد.

پاسخی بگذارید