«پلاک‌کوبی شهر خلاق خوراک» در «روز رشت» با حضور دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو در ایران
سرپرست جدید دانشگاه علمی – کاربردی گیلان معرفی شد

سرپرست جدید دانشگاه علمی – کاربردی گیلان معرفی شد

   هاتف‌خبر – در آیین معارفه‌ی رئیس جدید دانشگاه جامع علمی – کاربردی استان گیلان از تلاش چهارساله‌ی دکتر عباس صادقی در این دانشگاه تجلیل و بابک نوروزی به‌عنوان رئیس جدید دانشگاه جامع علمی – کاربردی استان گیلان معرفی گردید.
به گزارش «هاتف‌خبر» در برنامه معاون اداری، مالی و منابع انسانی دانشگاه جامع علمی – کاربردی با تاکید بر کیفیت‌گرایی در دانشگاه علمی – کاربردی گفت: واحدهای استانی این دانشگاه در خط مقدم جبهه‌ی کیفی‌گرایی هستند.
دکتر علی بدری خاطر نشان کرد: بیشترین تلاشهای ممکن در مراکز و واحد استانی دانشگاه علمی – کاربردی صورت می‌پذیرد.
وی افزود: ۲۳ مرکز علمی – کاربردی وابسته به این دانشگاه فعالیت می‌کنند.
دکتر بدری با اشاره به حذف برخی مراکز و تغییرات اساسی در جهت کیفی‌سازی آموزش گفت: این کار ممکن است چالشهایی ایجاد کند که البته می‌تواند سبب فشار مضاعف بر روسای واحدهای استانی گردد.

معاون اداری، مالی و منابع انسانی دانشگاه جامع علمی – کاربردی با بیان اینکه خیلی علاقه‌مند بودیم که ساختمان جدید واحد استانی گیلان با آیین تودیع و معارفه رئیس این دانشگاه همزمان برگزار می‌شد اما با توجه به تاخیر در تکمیل ساختمان و اتمام مدت زمان مأموریت دکتر صادقی و نیز مشکلات قانونی ناشی از آن، ناچار به برگزاری مجزای این دو رویداد شده‌ایم.
گفتنی است در پایان این برنامه از تلاشهای چهارساله‌ی دکتر عباس صادقی در دانشگاه جامع علمی – کاربردی استان گیلان تجلیل و دکتر بابک نوروزی به‌عنوان سرپرست جدید این دانشگاه معرفی گردید.
دکتر نوروزی سرپرست جدید دانشگاه علمی – کاربردی استان گیلان هم در سخنانی کوتاه، این دانشگاه را مشابه یک واحد تولیدی توصیف کرد که محصول نهایی آن تولید علم و نیروی انسانی ماهر است.
وی افزود این پروسه نیازمند کنترل کیفیت و تضمین کیفیت نیز هست و من امیدوارم با همدلی و همکاری هم بتوانیم در این زمینه به پیشرفت برسیم.
پس از خواندن متن پیام تشکر ریاست دانشگاه جامع علمی – کاربردی کشور، لوح سپاس رئیس پیشین و حکم سرپرست جدید واحد استانی این دانشگاه هم به وسیله‌ی دکتر بدری با حضور دکتر احمد رضی رئیس دانشگاه گیلان به آنها تقدیم شد.

پاسخی بگذارید