«دریغ است ایران که ویران شود...»
«روز ملی اسناد و مدارک پزشکی» در «بیمارستان ملکی تامین اجتماعی گیلان» گرامی‌داشته شد

«روز ملی اسناد و مدارک پزشکی» در «بیمارستان ملکی تامین اجتماعی گیلان» گرامی‌داشته شد

هاتف‌خبر- آیین گرامیداشت «روز ملی اسناد و مدارک پزشکی» در «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت» به عنوان تنها بیمارستان ملکی تامین اجتماعی استان گیلان با حضور شماری از پرسنل و مدیران بیمارستان برگزار شد.
به گزارش «هاتف‌خبر» از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان آیین گرامیداشت «روز ملی اسناد و مدارک پزشکی» در «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت» همزمان با فرا رسیدن این روز برگزار شد.
در این آیین دکتر وکیل زاده سرپرست و دکتر خسروی مدیر «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت» با حضور در واحد مدارک پزشکی این بیمارستان با تبریک فرا رسیدن این روز به دست‌اندرکاران مرتبط، با اهدای لوح سپاس و پخش شیرینی از تلاشهای همکاران خود در این واحد بیمارستانی قدردانی و تجلیل نمودند.


گفتنی است روز «هفدهم اردیبهشت ماه» در ایران به «روز ملی اسناد و مدارک پزشکی» شناخته می‌شود.
مدارک پزشکی به عنوان محکی ارزشمند از فعالیتهای گروه بهداشتی و پزشکی و شاخص فعالیت کادر بیمارستانی است که یکی از باارزشترین اهرمهای برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیریهای مدیریتی در رده‌های اقتصادی، بهداشتی، آموزشی و پژوهشیی است.
با توجه به اهمیت مدارک و اسناد پزشکی درک این اهمیت آن را به مثابه‌ی توسعه‌ی تفکر و بینش اطلاعاتی مهم تبدیل می‌کند.
همچنین مدارک پزشکی با هدف ارائه‌ی بهترین خدمات به بیماران، پزشکان، مدیران بیمارستانها و ارائه‌ی خدمات آموزشی و پژوهشی و نیز حفظ مطلوب کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی و حقوق بیماران و رعایت استانداردها با اهداف اختصاصی مشخص تهیه می‌شوند.

پاسخی بگذارید