«پلاک‌کوبی شهر خلاق خوراک» در «روز رشت» با حضور دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو در ایران
دو هزار و ۴۲۷ بیمار خاص گیلان زیرپوشش خدمات بیمه سلامت هستند

دو هزار و ۴۲۷ بیمار خاص گیلان زیرپوشش خدمات بیمه سلامت هستند

   هاتف‌خبر – مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان چندی پیش با اعلام اینکه دو هزار و ۴۲۷ بیمار خاص در استان گیلان زیرپوشش بخدمات درمانی یمه سلامت استان هستند، گفت: روند درمان و هزینه‌های دارویی بیماران خاص در مراکز دولتی و خصوصی رایگان است.
به گزارش «هاتف‌خبر» دکتر علی اکبری همچنین خاطر نشان کرد: اداره‌ی کل بیمه سلامت تنها برخی برندهای دارویی خارجی بیماران خاص را زیرپوشش قرار نمی‌دهد.
مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان خاطر نشان کرد به ازای هر بیمار خاص ماهانه یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان هزینه می‌شود که این مبلغ سالانه به حدود ۱۵ میلیون تومان می‌رسد.


دکتر اکبری در ادامه نسبت به تماسهای نادرست و کذب برخی از افراد که با سوء‌استفاده از نام بیمه سلامت به فکر سودجویی هستند، هشدار داد و گفت: این افراد سودجو با درخواست مواردی همچون پرداخت هزینه‌های درمانی به دنبال کلاهبرداری از مردم هستند که عنوان می‌شود این افراد به هیچ عنوان وابسته با سازمان بیمه سلامت نیستند و ارتباطی با ما ندارند.
وی در پایان افزود: هموطنان گرامی در صورت برخورد با تماسهای مشکوک مراتب را از طریق سامانه‌ی ۱۶۶۶ به اداره‌ی کل بیمه سلامت استان گیلان اطلاع دهند.

پاسخی بگذارید