«دریغ است ایران که ویران شود...»
دستورالعمل اجرایی برنامه‌ی سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان ابلاغ شد

دستورالعمل اجرایی برنامه‌ی سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان ابلاغ شد

هاتف‌خبر – سازمان آموزش ‌و پرورش استثنایی، دستورالعمل اجرایی برنامه‌ی سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان، پیش‌دبستان و دانش آموزان با نیازهای ویژه‌ی سال ۱۴۰۱ را ابلاغ کرد.
به گزارش «هاتف‌خبر» از اداره‌ی اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌ی کل آموزش و پرورش استان گیلان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش ‌و پرورش در این دستورالعمل ترکیب اعضای ستاد هماهنگی اجرای سنجش در استان، اعضای مدعو، وظایف ستاد هماهنگی اجرای سنجش استان، توصیه‌های بهداشتی در ارتباط با بیماری «کروناویروس» در پایگاه سنجش، ارزیابی دانش‌آموزان متقاضی جهش تحصیلی، نحوه‌ی غربالگری و ارجاع نوآموزان مشکوک به اختلال طیف اتیسم و همچنین زمان آغاز سنجش را مشخص کرده است.


بر پایه‌ی این دستورالعمل زمان آغاز سنجش از نیمه‌ی دوم خردادماه ۱۴۰۱، برای همه‌ی نوآموزانی که در سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۲وارد پایه‌ی اول خواهند شد و همچنین جامانده‌های سنجش سال تحصیلی گذشته انجام می‌شود.
دستورالعمل اجرایی برنامه‌ی سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان، پیش‌دبستان و دانش آموزان با نیازهای ویژه سال ۱۴۰۱ را می‌توانید به طور کامل از سایت اداره‌ی کل آموزش و پرورش استان گیلان دانلود و دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید