زندگی زیباتر می‌شود، اگر به اندازه‌ی برگهای پاییز  برای هم‌ بهترین را آرزو کنیم.
حضور معاون رئیس جمهور در شهرک صنعتی سفیدرود رشت؛ چند پروژه‌ی صنعتی به بهره‌برداری رسید

حضور معاون رئیس جمهور در شهرک صنعتی سفیدرود رشت؛ چند پروژه‌ی صنعتی به بهره‌برداری رسید

   هاتف‌خبر – مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان از آغاز بهره‌برداری از چند شرکت صنعتی در شهرک صنعتی سفیدرود با حضور معاون ریاست جمهوری خبر داد و گفت: افتتاح این پروژه‌ها نویدبخش ایجاد اشتغال، رفع بیکاری و افزایش تولیدات داخلی هستند.
به گزارش «هاتف‌خبر» از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان، همزمان با «دهه‌ی فجر» با حضور دکتر کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور و همچنین دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان و برخی از مدیران استان در شهرک صنعتی سفیدرود رشت چند پروژه‌ی صنعتی افتتاح شد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان در باره‌ی آغاز بهره‌برداری این پروژه‌ها با تبریک فرا رسیدن «دهه‌ی فجر» و تشکر از حضور دکتر سالاری استاندار گیلان و دکتر کلانتری در شهرک صنعتی سفیدرود رشت گفت: همه‌ی تلاشها و کوششهای مدیران چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی به تاسی از سیاستهای دولت برای افزایش خدمات و رفاه مردم است.
احمدعلی شهیدی در ادامه افزود: این پروژه‌ها نویدبخش ایجاد اشتغال، رفع بیکاری و افزایش تولیدات داخلی خواهند بود.


رئیس هیات مدیره‌ی شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت: در شهرک صنعتی سفیدرود؛ فاز دوم طرح توسعه‌ی تولید انواع مفتول سیمی شرکت گیل راد شمال با سرمایه‌گذاری ۳۹۰ میلیارد ریال با ظرفیت تولید سالانه ۷۶ هزار و ۵۰۰ تن و اشتغالزایی ۱۳۲ نفر به بهره‌برداری رسید.
وی ادامه داد: واحد فیلتراسیون دود کوره ریفاینینگ با استفاده از تکنولوژی اکسیداسیون حرارتی و تصفیه‌ی شیمیایی این شرکت نیز با سرمایه‌گذاری ارزی ۷۹۰ هزار یورویی و ۵۵ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریالی افتتاح شد.
شهیدی همچنین افزود: شرکت پروتئینی قطب درخشان با قطعه‌بندی و بسته‌بندی سالانه پنجهزار تن مرغ با نام تجاری سهیل، با سرمایه‌گذاری ۲۸۵ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۷۰ نفر هم به بهره‌برداری رسید.

پاسخی بگذارید