به مناسبت «روزقلم»؛ «قلم» قویترین سلاح، بی‌صداترین سلاح
جشن دولت برای پایان بازسازی مناطق سیلزده‌ی کشور+ چاشنی تجلیل از مدیر کل بنیاد مسکن گیلان

جشن دولت برای پایان بازسازی مناطق سیلزده‌ی کشور+ چاشنی تجلیل از مدیر کل بنیاد مسکن گیلان

هاتف‌خبر – دولت جشن پایان بازسازی مناطق سیلزده کشور را با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس‌جمهور به صورت متمرکز در روستای «چن سیبلی» شهرستان آق‌قلا برگزار کرد.
به گزارش رسیده رئیس بنیاد مسکن کشور در این آیین اعلام کرد:۶۶ هزار و ۷۱۹ واحد مسکونی بازسازی شده از سیل سال گذشته‌یکشور با اعتبار چهار هزار و ۹۱۰ میلیارد تومان تسهیلات و یکهزار و ۷۰۰ میلیارد تومان کمک بلاعوض به وسیله‌ی رئیس‌جمهور افتتاح شد.
علیرضا تابش گفت: در جریان سیل سال گذشته، عملیات بازسازی و تعمیر مجموعاً ۱۵۷ هزار واحد مسکونی در مناطق شهری و روستایی انجام شده است.


روابط عمومی بنیاد مسکن استان گیلان گیلان همچنین از قدردانی و تجلیل از مهندس محمد اکبرزاده در این آیین خبر داد.
بر پایه‌ی این گزارش «جشن پایان بازسازی مناطق سیلزده‌ی کشور به میزبانی گلستان به صورت ویدئوکنفرانس با دکتر روحانی رئیس جمهوری و با حضور مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، دکتر حق‌شناس استاندارگلستان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مهندس محمد اکبرزاده مدیرکل بنیاد استان گیلان و مدیران ارشد استانی در روستای «چن سیبلی» شهرستان آق‌قلا برگزار شد.
این گزارش می‌افزاید: در پایان برنامه از مهندس محمد اکبرزاده برای تلاش و مساعدت در بازسازی واحدهای آسیب‌دیده در سیل فروردین ماه ۱۳۹۸ شهرستان گمیشان با اهدای لوح سپاس به وسیله‌ی دکتر حق‌شناس قدردانی به عمل آمد.

پاسخی بگذارید