«دریغ است ایران که ویران شود...»
جشنواره‌ی ملی عکس «آسیبهای اجتماعی» در رشت برگزار می‌شود

جشنواره‌ی ملی عکس «آسیبهای اجتماعی» در رشت برگزار می‌شود

هاتف‌خبر – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان از انتشار فراخوان جشنواره‌ی ملی عکس «آسیبهای اجتماعی» با موضوع «تأثیر اعتیاد والدین بر خانواده و کودکان» در رشت خبر داد.
به گزارش «هاتف‌خبر» از روابط عمومی اداره‌ی ‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، رضا ثقتی اظهار کرد: این جشنواره ملی عکس با موضوع «تاثیر اعتیاد والدین بر خانواده و کودکان» به همت موسسه‌ی فرهنگی و هنری ایماژ گیلان و با همکاری اداره‌ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با محورهای کودکان کار، تکدیگری، اعتیاد، خانواده‌های بدسرپرست، بی‌خانمانی(کارتن خوابی) و حاشیه‌نشینی در رشت برگزار می‌شود.
وی افزود: شرکت در این جشنواره برای همه‌ی عکاسان اعم از آماتور و حرفه‌یی، آزاد و رایگان است و هر شخص می‌تواند حداکثر پنج تک عکس به صورت فایل با حجم کمتر از پنج مگابایت با فرمت JPG ارسال نماید.

به گفته‌ی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به همراه مشخصات فردی از طریق نشانی سایت اینترنتی: www.imageguilan.com و یا ایمیل info@imageguilan.com ارسال نموده و یا به نشانی دبیرخانه‌ی جشنواره در رشت، خیابان مطهری، کوچه مطهر(جنب بانک قوامین سابق) ارسال نمایند.
رضا ثقتی با بیان اینکه علاقه‌مندان همچنین می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای ۰۹۹۱۶۴۲۳۸۴۸ – ۰۱۳۳۲۳۲۴۴۱۰ تماس بگیرند، اضافه کرد: داوری آثار رسیده و اعلام نتایج ۱ و ۳ خرداد ۱۴۰۱ است که در پایان جشنواره هم نمایشگاه عکس از بین روزهای ۷ تا ۱۳ خرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

 

پاسخی بگذارید