به مناسبت «روزقلم»؛ «قلم» قویترین سلاح، بی‌صداترین سلاح
تنها در یکماه ۴۴ کیلومتر شبکه‌گذاری گاز در گیلان انجام شد/ طول شبکه‌ی گاز گیلان به ۲۱ هزار و ۱۳۵ کیلومتر رسید

تنها در یکماه ۴۴ کیلومتر شبکه‌گذاری گاز در گیلان انجام شد/ طول شبکه‌ی گاز گیلان به ۲۱ هزار و ۱۳۵ کیلومتر رسید

هاتف‌خبر – شرکت گاز استان گیلان در تیرماه امسال با انجام ۴۴ کیلومتر عملیات شبکه‌گذاری گاز در استان مجموع شبکه‌ی گاز گیلان را به بیش از ۲۱ هزار و ۱۳۵ کیلومتر رسانیده است.
به گزارش «هاتف‌خبر» روابط عمومی شرکت گاز استان گیلان به نقل از مهندس حسین اکبر اعلام کرد: با انجام این عملیات، مجموع طول شبکه‌ی گاز استان گیلان به بیش از ۲۱ هزار و ۱۳۵ کیلومتر افزایش یافته است.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در این زمینه توضیح داد: با وجود برخورداری بیش از ۹۵ درصدی خانوارهای روستایی گیلان از نعمت گاز طبیعی، این شرکت با همت و جدیت فراوان برای گازدار شدن همه‌ی روستاییان تلاش می‌کند و سهم ۸۹ درصدی بخش روستایی از عملیات شبکه‌گذاری در تیرماه امسال گواه این مدعا است.
وی در ادامه با اعلام خبر نصب یکهزار و ۴۰۰ انشعاب گاز در تیرماه امسال اظهار نمود: این میزان نسبت به همین مدت در سال گذشته ۱۴ درصد افزایش داشته و با تحقق این مهم مجموع انشعابات گاز در استان گیلان به بیش از ۵۹۸ هزار عدد افزایش یافته است.


مهندس حسین اکبر با اشاره به اجرای مستمر عملیات گازرسانی و اجرای حفرات خالی و به تبع آن افزایش تعداد تاسیسات و طول خطوط گاز در استان، بر رعایت الزامات ایمنی و نظارت مستمر بر عملیات و تاسیسات گاز تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان از برنامه‌ریزی این شرکت برای گازرسانی به مناطق روستایی باقیمانده‌ی واجد شرایط و افزایش درصد برخورداری گاز روستایی استان گیلان به بیش از ۹۷ درصد خبر داد.

پاسخی بگذارید