«دریغ است ایران که ویران شود...»
برگزاری «جشنواره‌ی بهداشت دست» در «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت»

برگزاری «جشنواره‌ی بهداشت دست» در «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت»

هاتف‌خبر – همزمان با فرا رسیدن ۱۵ اردیبهشت ماه (چهارم مارس) که به «روز جهانی بهداشت دست» نامگذاری شده جشنواره‌یی ویژه با همین عنوان در «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت» تنها بیمارستان ملکی تامین اجتماعی استان گیلان، برگزار شد.
به گزارش «هاتف‌خبر» از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان در این برنامه به افراد برگزیده در زمینه‌ی رعایت «بهداشت دست» در بخشهای گوناگون این بیمارستان اعم از پزشکان، پرستاران، نیروهای خدماتی و… لوح سپاس و هدیه اهدا گردید.
همچنین یک نمایشگاه جالب توجه جانبی به همین مناسبت در «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت» برای آموزش مراجعان و همراهان درجهت توجه دادن افکار عمومی به اهمیت «بهداشت دست» با توزیع بروشور و آموزش حضوری کارشناسان برگزار گردید.


در پایان جشنواره نیز دکتر حسین ابراهیمی مدیردرمان تامین اجتماعی استان گیلان، رئیس «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت» و همکاران شاغل در این بیمارستان با امضای میثاق‌نامه‌یی تعهد کردند برای اجرای رسالت و وظایف بیمارستان و برای حفظ و ارتقای سطح ایمنی و سلامت خود، بیماران، خانواده و دیگر افراد جامعه به صورت یکپارچه و با تلاش روزافزون در زمینه‌ی «بهداشت دست» به ویژه پنج موقعیت بهداشتی بپردازند.

 

پاسخی بگذارید