به مناسبت «روزقلم»؛ «قلم» قویترین سلاح، بی‌صداترین سلاح
با حذف بخاریهای نفتی و گازی غیراستاندارد، مدارس به سامانه‌ی گرمایشی مرکزی(شوفاژ) مجهز می‌شوند

با حذف بخاریهای نفتی و گازی غیراستاندارد، مدارس به سامانه‌ی گرمایشی مرکزی(شوفاژ) مجهز می‌شوند

هاتف‌خبر – رئیس سازمان نوسیازی، تجهیز و توسعه‌ی مدارس کشور در سفر به استان گیلان در جریان بازدید از پروژه‌های در دست اجرای اداره‌ی کل نوسازی مدارس استان گیلان، از حذف بخاریهای نفتی در استان گیلان خبر داد و گفت: در مراحل بعدی بخاریهای گازی غیراستاندارد نیز حذف شده و مدارس به سامانه‌های گرمایشی مرکزی(شوفاژ) مجهز می‌شوند.
به گزارش «هاتف‌خبر» مهرالله رخشانی‌مهر در سفر به استان گیلان به همراه مهندس علی دقیق مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های در دست ساخت و نیمه‌تمام شهرستان رشت بازدید کرد.
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در این بازدید با بیان اینکه یکی از اولویتهای اصلی سازمان نوسازی مدارس تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است، تاکید کرد: تامین اعتبار لازم برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام به ویژه با اولویت پروژه‌های مشارکتی از برنامه‌ها و سیاستهای سازمان نوسازی مدارس کشور است که با جدیت دنبال می‌شود.


رخشانی‌مهر با تشریح اقدامات سازمان نوسازی، تجهیز و توسعه‌ی مدارس در راستای استانداردسازی سامانه‌ی گرمایشی مدارس اظهار کرد: با تلاشهای صورت گرفته استان گیلان توانست همه‌ی بخاریهای نفتی را از مدارس خود جمع‌آوری کند.
در مناطق گازرسانی شده و حتی مناطق فاقد گاز این کار به خوبی انجام شده و به حول قوه‌ی الهی بخاریهای گازی غیراستاندارد نیز تا بهار سال آینده از مدارس استان گیلان جمع‌آوری خواهد شد.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به اینکه پس از حذف بخاریهاری نفتی از مدارس، گام دوم برای استانداردسازی سیستم گرمایش مدارس، حذف بخاریهای گازی از فضاهای آموزشی است.
رخشانی‌مهر خاطر نشان کرد: تلاش داریم همچنین در برنامه‌ی بعدی کلاسهای مدارس را به سامانه‌های گرمایشی مرکزی (شوفاژ) مجهز کنیم.

پاسخی بگذارید