به مناسبت «روزقلم»؛ «قلم» قویترین سلاح، بی‌صداترین سلاح
بازنشستگان بنیاد مسکن گیلان تجلیل شدند

بازنشستگان بنیاد مسکن گیلان تجلیل شدند

هاتف‌خبر – آیین تجلیل از بازنشستگان بنیاد مسکن استان گیلان با حضور مهندس هادی درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استانها، زمزم مدیر کل امور مالی، فلاحتی مشاور ریاست بنیاد مسکن، مهندس محمد اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن استان گیلان و معاونان بنیاد مسکن گیلان در «تالار جلسات شهید حق‌شناس این اداره‌ی کل» برگزار شد.
به گزارش «هاتف‌خبر» از روابط عمومی بنیاد مسکن استان گیلاندر این آیین مدیرکل بنیاد مسکن استان از حضور گرم و صمیمی بازنشستگان قدردانی نمود.
مهندس محمد اکبرزاده گفت: تمام تلاش و کوشش خود و همکارانش در جهت رفع مشکلات بازنشستگان به کار خواهد شد و همه گونه مساعدت و همکاری با آنها به عمل می‌آید.
وی گفت: فعالیت جهادی و محرومیت‌زدایی افتخاری برای کارکنان بنیاد مسکن است که همه در اجرای آن سهیم بوده‌اند.
مدیر کل بنیاد مسکن استان گیلان سپس خاطر نشان کرد: همه‌ی کارکنانی که در طول ۳۰ سال فعالیت خالصانه‌ی خود در مسیر قانون بوده‌اند و وجدان کاری داشته‌اند باید به فعالیت خود افتخار کنند.


مهندس اکبرزاده تاکید کرد: مسوولیت فردی که از محیط اداری بازنشسته می‌شود به پایان نرسیده است و باید در خدمت به مردم در زمینه‌های مختلف، فرد بازنشسته نیز خود را مسوول بداند.
در ادامه‌ی این برنامه معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استانهای بنیاد مسکن کشور در سخنانی با اشاره به اینکه فرد بازنشسته، عنصر مهم تجربه است، گفت: تجربه‌ی بازنشستگان میراثی ارزشمند و مهم برای جامعه است.
مهندس هادی درفشی استفاده از تجربه‌ی بازنشستگان را بهترین فرصت برای تسریع در توسعه و پیشرفت جامعه دانست و با اشاره به جایگاه و مقام ارزشمند بازنشستگان اظهار کرد: بازنشسته، فردی سرشار از تجربه و محصولی از کار و تلاش دلسوزانه است.
وی گفت: بازنشستگان دارای کوله باری از تجربه، فکر و اندیشه هستند و باید از تجارب ارزشمند آنها نهایت استفاده برده شود.
گفتنی است دراین آیین با اهدای هدیه و لوح سپاس از خدمات پنج تن از کارکنان بازنشسته‌ی بنیاد مسکن استان گیلان سیدحسین حسینی، محمد حاتمی، علی نعمتی، سعدی علیپور و ایرج فرخی تجلیل و قدردانی شد.

پاسخی بگذارید