روزی که رادیو در ایران پا گرفت(با متن مراجعه کنید) «روز جهانی بهداشت» گرامی(مراجعه به خبر)
از پزشکان و داروسازان مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان تجلیل شد

از پزشکان و داروسازان مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان تجلیل شد

   هاتف‌خبر – همزمان با سالروز بزرگداشت ابوعلی سینا «روز پزشک» و سالروز بزرگداشت زکریای رازی «روز داروساز» از پزشکان و داروسازان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان قدردانی و تجلیل شد.
به گزارش «هاتف‌خبر» از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان در آیین بزرگداشت «روز پزشک» و و «روز داروساز» که با حضور جمع منتخب همکاران این مدیریت برگزار شد، دکتر محمدحسین شهدی‌نژاد در سخنانی تاکید کرد: «روز پزشک» را فرصتی مغتنم است تا به یاد آوریم و به خاطر بسپاریم که جامعه‌ی پزشکی حرمت و قداست خویش را وامدار پزشکان شریف و حکیمان عالی مقامی است که معاش بیمار را بر خویش اولویت بخشیده و برای درمان بیماران با هیچ مزدی جز رحمت پروردگار خشنود نمی‌گردند.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان با بیان اینکه پزشکان، داروسازان، پرستاران و همه‌ی همکاران مدیریت درمان مایه‌ی مباهات و فخر سازمان تامین اجتماعی هستند، اظهار کرد: این مباهات براساس تلاشهای ارزشمند و عملکرد موثر همکارانمان به ویژه پزشکان و داروسازان شکل گرفته است.


دکتر شهدی‌نژاد سپس به ویزیت یک میلیون و ۸۸۸هزار نفر در مراکزملکی سرپایی مدیریت درمان تامین استان و انجام بیش ۱۰هزار عمل جراحی و بستری شدن افزون بر ۱۹ هزار بیمار در «بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت» اشاره نمود و افزود: بیشتر پزشکان ما صادقانه به بیماران و بیمه‌شدگان عزیز خدمات باکیفت و مطلوب ارائه می‌کنند.
وی در ادامه ابراز امیدواری نمود: با راه‌اندازی بیمارستان ۶۴ تختخوابی لنگرود و مرکز درمانی آستانه‌ی اشرفیه در آینده‌یی نزدیک شاهد توسعه‌ی خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی در استان گیلان باشیم .
شایان گفتن است که در پایان این آیین به ۱۰ پزشک و داروساز همکار مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان که بیشترین رضایتمندی بیمه‌شدگان و مراجعان را داشته‌اند به رسم یاد بود لوح سپاس اهدا شد و از آنها تجلیل به عمل آمد.

پاسخی بگذارید