روزی که رادیو در ایران پا گرفت(با متن مراجعه کنید) «روز جهانی بهداشت» گرامی(مراجعه به خبر)
از برگزارکنندگان «جشنواره‌ی خیّران مدرسه‌ساز گیلان» تجلیل شد

از برگزارکنندگان «جشنواره‌ی خیّران مدرسه‌ساز گیلان» تجلیل شد

   هاتف‌خبر – با حضور مدیر کل و معاونان اداره‌ی کل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان از برگزارکنندگان «بیست و یکمین جشنواره‌ی خیّران مدرسه‌ساز استان گیلان» در رشت تجلیل و قدردانی شد.
به گزارش «هاتف‌خبر» از روابط عمومی اداره‌ی کل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان، مهندس علی دقیق در آیینی ویژه از برگزارکنندگان و اعضای ستاد هماهنگی «بیست و یکمین جشنواره‌ی خیّران مدرسه‌ساز استان گیلان» تجلیل نمود.
مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان در این آیین با بیان اینکه وحدت و همدلی سبب پیشرفت کارها می‌شود، گفت: همدلی موجود بین کارکنان اداره‌ی کل نوسازی مدارس استان یکی از مهمترین عوامل پیشرفت کارها به ویژه در برگزاری «بیست و یکمین جشنواره‌ی خیران مدرسه‌ساز استان» بوده است.
وی خواستار تداوم این همکاریها شد و اظهار امیدواری کرد تا با تداوم این همدلی شاهد پیشرفت روزافزون در زمینه‌ی توسعه‌ی زیرساختهای آموزشی استان گیلان باشیم.


مهندس علی دقیق با اشاره به اینکه نیکوکاران مدرسه‌ساز همراه با دولت بسترهای لازم را برای توسعه‌ی زیرساختهای فراگیری علم و دانش فراهم می‌آورند، افزود: همه‌ی ما وظیفه داریم به سهم خود از انسانهای نیکوکار آسمانی و آنانی که به فکر همنوع و جامعه‌ی خود هستند، صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم.
شایان گفتن است مهندس قدسی معاون مشارکتهای مردمی اداره‌ی کل نوسازی مدارس استان نیز گزارشی از روند برگزاری این جشنواره ارائه کرد و ازهمراهی و حمایتهای مدیر کل و دیگر اعضای ستاد برگزاری قدردانی نمود.
سپس هر یک از اعضای ستاد جشنواره که علاقه‌مند به صحبت در این زمینه بودند، به ارائه‌ی دیدگاه‌های خود در باره‌ی چگونگی و کیفیت برگزاری جشنواره پرداختند و در پایان با اهدای لوح سپاس و هدیه از برگزارکنندگان «بیست و یکمین جشنواره‌ی خیران مدرسه‌ساز استان گیلان» تجلیل و قدردانی شد.

پاسخی بگذارید